امروز شنبه  ۵ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

روی آنتن رادیو گفت و گو بشنوید:
روی آنتن رادیو گفت و گو بشنوید:

بررسی ترافیک و طرح‌های جدید ترافیکی

مشاهده ۱۰۵
۱۳۹۸/۰۹/۱۰- ۰۹:۳۲
تعداد بازدید:105
مناظره اجتماعی دهم آذر با حضور کارشناسان به بررسی ترافیک و طرح‌های جدید ترافیکی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، واکاوی موضوعات و مسائل گوناگون در حوزه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مبحثی است که در برنامه مناظره رادیو گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

مناظره اجتماعی که به چالش موضوعات روز اختصاص دارد، دهم آذر با حضور کارشناسان به بررسی ترافیک و طرح‌های جدید ترافیکی می‌پردازد.

مهندس عمار سعیدیان فرد، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس محمدمهدی کبیری، مشاور کمیسیون حمل و نقل شورای شهر و عضو تیم بنیانگذار سیستم های کنترل ترافیک شهرداری تهران، مهندس مسعود زندی، معاون مدیرکل و رئیس اداره محیط زیست تهران و رئیس سابق مرکز هوا و اقلیم سازمان محیط زیست و سرهنگ محمدباقر سلیمی، رییس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور ناجا کشور از مهمانان امروز برنامه مناظره هستند.

برنامه مناظره از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ و شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما