امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بهون مهر سیمای دنا برای مخاطبان

مشاهده ۴۳۰
۱۳۹۸/۰۹/۱۱- ۱۳:۵۴
برنامه «بهون مهر» هر هفته، روزهای زوج، به صورت زنده از سیمای دنا پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عوامل اجرایی این برنامه پر مخاطب اوقات بسیار خوبی را با آیتم‎های مختلف برای هم استانی‌ها رقم می‎زنند، در بخش هنر در خانه هر روز یک نوع صنایع دستی به خانواده‌ها آموزش داده می‌شود، همچنین در بخش پزشکی برنامه با حضور پزشکان متخصص، درباره بیماری‌های واگیرداری مثل سرماخوردگی، آنفولانزا و ... با مخاطبان صحبت می‎شود؛ در آیتم پزشک خانواده نیز به طور زنده به سوالات مخاطبان پاسخ داده می‎شود.
سبک زندگی، یکی دیگر از آیتم‎های برنامه «بهون مهر» است که متخصصان در زمینه سبک زندگی با اولویت‎های استانی اطلاعاتی به بینندگان ارائه می‎دهند. در این برنامه موسیقی تصویرهای زیبا با تصاویر زیبای استان پخش می‌شود و اصلی‌ترین موضوع برنامه بررسی آسیب‌های اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده، افزایش جمعیت و...است.
آموزش هنر آشپزی در خانواده، یکی دیگر از بخش‌های این برنامه پربیننده است که هر روز طرز تهیه یک نوع غذا از سوی کارشناس تغذیه به هم استانی‌ها آموزش داده می‌شود و همچنین آموزش تهیه غذاهای سنتی مخصوص مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که از طریق پیامک و تلفن خواستار آموزش و طرز تهیه غذاهای سنتی و محلی هستند از دیگر آیتم‎های پرمخاطب برنامه «بهون مهر» است که از سیمای دنا روی آنتن می‎رود.
تهیه‌کننده برنامه «بهون مهر» احسان عادلی‎زاده، است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما