امروز يك شنبه  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما خبر داد:
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما خبر داد:

نگارش فیلم‎نامه سریال رعد و برق در مرحله پایانی

مشاهده ۲۰۴
۱۳۹۸/۰۹/۱۱- ۱۴:۳۷
تعداد بازدید:204
در حال حاضر نگارش فیلم‎نامه قسمت‎های پایانی مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» که مربوط به سیل نوروز 98 است، در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از نگارش قسمت‎های پایانی سریال «رعد و برق» خبر داد و گفت: نگارش فیلم‎نامه قسمت‌های ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان‌های گلستان و لرستان است، پایان یافته و اکنون در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.
وی ادامه داد: این سریال که برای ماه رمضان 1399 شبکه پنج سیما آماده می‌شود، به زودی در مرحله پیش تولید قرار می‎گیرد.
مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‎کنندگی داوود هاشمی روایت سیل نوروز 98 و حماسه‌های رخ داده بعد از آن است که برای ماه مبارک رمضان سال 99 آماده می‎شود.
رضوانی توضیح داد: این اثر که در عین استراتژیک و ملی بودن، فضای شیرینی هم دارد با محور یک گروه جهادی در سه استان گلستان، خوزستان، لرستان تصویربرداری می‎شود و با تحقیقات میدانی گسترده‎ای که توسط تیم محقق انجام شده است، قطعا ناگفته‌های شگفت‎آوری از اتفاقات و مجاهدت‎های رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را به مخاطبانش ارائه می‎دهد.
شروع تصویربرداری این سریال 25 قسمتی از 20 آذر و از استان گلستان است و سه استان گلستان، خوزستان، لرستان به عنوان لوکیشن‌های اصلی این سریال در نظر گرفته شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما