امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌های انتخاباتی صداوسیمای قزوین اعلام شد

مشاهده ۹۵
۱۳۹۸/۰۹/۲۶- ۰۹:۲۸
صداوسیمای مرکز قزوین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ویژه‎ای برای انتخابات پیش‎رو پیش‎بینی کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه‌های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه‌های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفت‌وگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی‎سازی توطئه‌های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می‌کنند.

ویژه برنامه «ملت ایران، خانه ایران» به تهیه‎کنندگی امیرعلی اکبر بیک روزهای دوشنبه ساعت 20:20 به مدت 75 دقیقه پخش و روزهای جمعه هم ساعت 18:45 بازپخش می‌شود. در این ویژه برنامه وجوه اهمیت انتخابات ایران و اثر منطقی که یک انتخاب درست بر حل مشکلات، پیشرفت کشور و رفاه عمومی جامعه دارد، بررسی می‎شود.

سیمای مرکز قزوین علاوه بر این تیزر، نماهنگ و زیرنویس‎هایی مرتبط با انتخابات را در دستور کار قرار داده است که به‎صورت مستمر از سیمای مرکز قزوین پخش می‎کند.

ویژه برنامه «میزان» نیز به تهیه‎کنندگی ابراهیم طاهری‎کیا با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه روزهای سه‎شنبه ساعت 13:10 و بازپخش آن روزهای پنجشنبه ساعت 13:10به مدت 30 دقیقه از رادیو قزوین پخش می‌شود.

خبر مرکز قزوین هم گفت‎وگوی ویژه خبری را به تهیه‎کنندگی علی صفری با موضوع یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌ وبا حضوراساتید دانشگاه و فعالان سیاسی و رسانه‎ای استان، روزهای شنبه و سه‎شنبه بعد از خبر ساعت 20 روی آنتن می‌برد.
خبر مرکز قزوین همچنین جلسات ستاد انتخابات استان، رویدادها و مناسبت های مرتبط با انتخابات را پوشش می‎دهد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما