امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

دست پر صدا و سیمای مرکز قزوین برای انتخابات مجلس

مشاهده ۱۶۹
۱۳۹۸/۰۹/۲۶- ۱۰:۴۶
صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ویژه‎ای برای انتخابات پیش‎رو پیش‎بینی کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه‌های استانی سیما و صدای مرکز قزوین ویژه برنامه‌های «ملت ایران، خانه ایران»، «میزان» و «گفت‎وگوی ویژه خبری» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی‎سازی توطئه‌های دشمنان و همچنین نگاهی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تلویزیون و رادیو پخش می‌کند.
ویژه برنامه «ملت ایران، خانه ایران» به تهیه‎کنندگی امیرعلی اکبربیک روزهای دوشنبه ساعت 20:20 به مدت 75 دقیقه پخش و روزهای جمعه هم ساعت 18:45 بازپخش می‌شود.
در این ویژه برنامه وجوه اهمیت انتخابات ایران و اثر منطقی که یک انتخاب درست بر حل مشکلات، پیشرفت کشور و رفاه عمومی جامعه دارد، بررسی می‎شود.
سیمای مرکز قزوین علاوه بر این تیزر، نماهنگ و زیرنویس‎هایی مرتبط با انتخابات را در دستور کار قرار داده است که به‎صورت مستمر از سیمای مرکز قزوین پخش می‎کند.
ویژه برنامه «میزان» نیز به تهیه‎کنندگی ابراهیم طاهری‎کیا با هدف همراهی با مردم و ایجاد حال و هوای انتخابات در بین اقشار مختلف جامعه روزهای سه‎شنبه ساعت 13:10 و بازپخش آن روزهای پنجشنبه ساعت 13:10، به مدت 30 دقیقه از رادیو قزوین پخش می‌شود.
خبر مرکز قزوین هم «گفت‎وگوی ویژه خبری» را به تهیه‎کنندگی علی صفری با موضوع یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌، با حضور اساتید دانشگاه و فعالان سیاسی و رسانه‎ای استان روزهای شنبه و سه‎شنبه بعد از خبر ساعت 20 روی آنتن می‌برد.

خبر مرکز قزوین نیز جلسات ستاد انتخابات استان، رویدادها و مناسبت‎های مرتبط با انتخابات را پوشش می‎دهد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما