امروز دوشنبه  ۵ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌های انتخاباتی شبکه افلاک

مشاهده ۱۰۹
۱۳۹۸/۱۰/۰۸- ۱۰:۰۶
صدا‌وسیمای مرکز لرستان برنامه‌هایی را با محور تبیین و تشریح فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«یک رای، یک انتخاب» با ساختار میزگرد با حضور کارشناسان استان لرستان، به تبیین و تشریح انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌پردازد. این برنامه سعی می‌کند دانش و شناخت مخاطبان را درخصوص انتخابات، وظایف مجلس شورای اسلامی و ویژگی‌های نماینده اصلح افزایش دهد. این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهرام شاداب‌فر، شنبه‌ها به مدت 30 دقیقه ساعت 22 از سیمای افلاک پخش می‌شود.

کارشناسی، گزارش، میان برنامه و نریشن، سخنان رهبری و امام(ره) با موضوع انتخابات و موسیقی از جمله بخش‌های مختلف برنامه«یک رای، یک انتخاب»  است.

دیگر برنامه انتخاباتی سیمای افلاک، برنامه گزارش‌محور«برگ برنده» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی شهرام ولیخانی است که سه‌شنبه هر هفته به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود. این برنامه نیز با تهیه گزارش‌های مردمی سعی می‌کند آگاهی و دانش مخاطبان را درباره انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی افزایش دهد.

همچنین برنامه «ایران سربلند» با بخش‌های موسیقی، ترانه، گزارش مردمی، بحث کارشناسی، آنونس و بسته‌های صوتی به مدت 20 دقیقه دوشنبه‌ها از رادیو لرستان پخش می‌شود.

دیگر برنامه انتخاباتی رادیو لرستان، برنامه«آگاهی، انتخاب» است که با حضور دانشجویان به صورت پرسش و پاسخ، سه‌شنبه‌ها ساعت 12:30 به مدت  45 دقیقه روی آنتن می‌رود.

گفتنی است که این برنامه انتخاباتی رادیو لرستان را نیز  تهیه کنندگان مختلف با هدف مشارکت همگانی و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و گزینش آگاهانه مردم تولید می‌کنند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما