امروز دوشنبه  ۷ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مناظره شبکه چهار برای اندیشه‌های سیاسی آیت‎الله مصباح یزدی

مشاهده ۳۰۳
۱۳۹۸/۱۰/۰۸- ۱۰:۱۶
پنجمین قسمت از فصل جدید برنامه «مصیر» به اندیشه‌های سیاسی آیت‎‏الله مصباح یزدی اختصاص یافته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل جدید برنامه تلویزیونی «مصیر» با هدف بازخوانی و نقد اندیشه متفکران مسلمان از دهم آذر، پخش آن آغاز شده است. این برنامه که در فصول قبلی به بررسی آراء اندیشمندانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی و امام موسی صدر پرداخت، در فصل جدید پس از بازخوانی آرا و اندیشه‌های آیت‎الله مهدوی کنی، با قالبی متفاوت به سراغ بررسی و نقد آرا و اندیشه‌های آیت‎الله مصباح یزدی می‌رود. «مصیر» در دو قسمت آینده به مناظره حول محور اندیشه‌های سیاسی آیت‎الله مصباح یزدی می‎پردازد.
دکتر سید صادق حقیقت پژوهشگر و استاد دانشگاه و همچنین حجت‎الاسلام‎والمسلمین مهدی ابوطالبی عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی (ره) میهمانان این برنامه تلویزیونی هستند. در این برنامه به سر فصل‌هایی از جمله انتصابی یا انتخابی بودن ولی فقیه، نقد ولی فقیه توسط مراجع، الگوی اندیشه سیاسی آیت‎الله مصباح یزدی و....پرداخته می‎شود.
این برنامه امشب 8 دی، ساعت 21 از شبکه چهار سیما به روی آنتن می‎رود. مجموعه «مصیر» به تهیه‎کنندگی کاوه امیری جاوید و پژوهشگری هدی محمدی و اجرای محمدمهدی ابراهیمی نصر در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تولید می‌شود.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما