امروز دوشنبه  ۵ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

تجلی بصیرت مردم لرستان در حماسه نهم دی

مشاهده ۷۹
۱۳۹۸/۱۰/۰۸- ۱۰:۵۳
صداوسیمای مرکز لرستان برای پاسداشت 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، ویژه برنامه‌هایی را تقدیم مخاطبان می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای مرکز لرستان اجتماع مردمی‌ پاسداشت حماسه روز نهم دی را که در ساعت 10 صبح در مصلای خرم آباد برگزار می‌شود، به صورت ویژه منعکس می‌کند.

میزگرد«حماسه نهم دی» با هدف افزایش بینش مخاطبان لرستانی نسبت به عوامل فتنه و اهمیت بصیرت داشتن مردم نسبت به فتنه‌ها، با حضور حجت‌الاسلام حیات‌الغیب، رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان از سیمای لرستان پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی مهران فارابی، یکشنبه 8 دی ساعت 22:10 روی آنتن می‌رود.

از دیگر برنامه‌های سیمای مرکز لرستان، پرداختن به حماسه نهم دی در برنامه‌های مختلف است. پخش نماهنگ و سرودهای مناسبتی، کلام رهبری درباره حماسه نهم دی، پخش مستندهای تامینی«کاک سلیم»،«گرم‌ترین روز زمستان» و «بصیرت» از دیگر اقدامات تامین و پخش شبکه افلاک در پاسداشت این روز است.

رادیو لرستان برای بزرگداشت حماسه نهم دی، درروز دوشنبه ویژه برنامه‌ای را به تهیه‌کنندگی سوسن درجزینی از ساعت 9:45 تا 11 پخش می‌کند.

این برنامه رادیویی به منظور تحلیل و تبیین ابعاد و ریشه‌های فتنه سال 88 و شیوه‌های براندازی نرم دشمنان، تشریح نقش مردم در حفظ اقتدار و امنیت کشور و بررسی مفهوم بصیرت و نقش سازنده آن در جامعه اسلامی‌ به صورت زنده تقدیم مخاطبان می‌شود.

گفت‌وگوی ویژه خبری با حضور مسئولان استانی، گزارش‌های خبری تلویزیونی و پوشش اجتماع مردمی در خرم آباد و سایر شهرهای استان، خبر مکتوب، درج خبرهای استانی ویژه نهم دی در وب سایت و تهیه گزارش‌های خبر رادیویی از برنامه‌های  معاونت خبر مرکز لرستان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما