امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ایرانی‌های خوشبخت روی کمربند غنی مواد معدنی!

مشاهده ۶۷
۱۳۹۸/۱۰/۱۱- ۱۲:۴۰
برنامه «بازار» در شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی به معرفی شرکت‎ها و صنایع ایرانی می‌پردازد و در این قسمت نگاهی به شکوفایی صنایع معدنی و غذایی ایران دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صنایع معدن و غذای ایران روند رو به رشدی داشته است و این دو صنعت یکی از بخش‎های درحال شکوفایی و درآمدزای صنعت ایران هستند و عده زیادی در صنعت معدن و غذای ایران کار می‌کنند.
یکی از بحث‎های این قسمت از برنامه «بازار» معادن و فرآورده‌های معدنی ایران است. ایرانی‎ها بسیار خوش‎بخت هستند که در سرزمینی با معادن غنی زندگی می‎کنند. سنگ‎های معدنی ارزشمندی در اختیار ایرانی‌ها قرار دارد. در واقع ایرانی‌ها به بیشتر مواد معدنی دسترسی دارند. ایران هفدهمین کشور بزرگ جهان است که یک درصد از کل جرم کره زمین را در بر می‌گیرد و در کمربند متالوژی زمین قرار دارد و این کمربند سرشار از مواد معدنی مثل مس، طلا، آهن، سرب و روی و... است.
از سوی دیگر صنایع غذایی ایران نیز بسیار گسترده است. این صنایع نیز تقریباً هر نوع غذای حلال مردم‎پسند خاورمیانه را تولید و صادر می‎کند و با توجه به وضعیت بازار صادرات و واردات مشخص است که روند مثبتی را در پیش گرفته است.
کریستینا لیبا اجرای برنامه «بازار» را برعهده دارد و پنجشنبه ساعت 3 بامداد، جمعه 2 بامداد، شنبه 8:30 و 13:30 و یکشنبه 6:30 به زبان اسپانیایی روی آنتن هیسپان تی وی می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما