امروز جمعه  ۱۵ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

شبکه استانی دنا در فراق سردار دل‎ها

مشاهده ۲۳۰
۱۳۹۸/۱۰/۱۵- ۱۰:۲۸
شبکه استانی دنا همگام با حزن و اندوه مردم استان کهگیلویه‎وبویراحمد و مسلمانان جهان در فراق سردار دل‎ها به سوگ می‎نشیند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اجتماع عظیم مردم کهگیلویه‎وبویراحمد در پاسداشت یاد و نام شهید قاسم سلیمانی و هم‎رزمانش از صداوسیمای شبکه استانی دنا با برنامه «سردار دل‎ها» در ایام عزاداری شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی به سوگ می‌نشیند.
برنامه تلویزیونی «سردار دل‌ها» به پوشش مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اجتماع عظیم مردم یاسوج در حسینیه ثارالله این شهر که با سخنرانی سردار شهابی فر از فرماندهان هم‎رزم شهید که با شروه خوانی محلی در سوگ سردار دل‎ها بوده عظمت رویداد مردان عرصه ایثار و شهادت را به طور زنده از صداوسیمای مرکز گهگیلویه‎وبویراحمد برای هم استانی‌ها پخش شد.
 در برنامه «سردار دل‎ها» از کارشناسان علوم سیاسی، اساتید دانشگاه، مدافعان حرم و هم‎رزمان شهید سلیمانی و خانواده شهدای مدافع حرم دعوت می‎شود تا نقش ملی و منطقه‎ای این شهید والامقام را در دفاع از حرمین شریفین در عراق و سوریه، ساماندهی نیروهای مدافع حرم، محور مقاومت، حشدالشعبی و نقش بی‎بدیل این سردار بزرگ در پاکسازی منطقه از وجود گروه تکفیری داعش بررسی شود.  
سرداران و هم‎رزمان سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، هم‎زمان با شهادت این سردار پرافتخار اسلام، در برنامه «سردار دل‎ها» رادیو دنا از ویژگی‌هایش می‌گویند.
در حوزه خبرشبکه استانی دنا خبرنگاران شبکه استانی دنا  ارتباط خبری با خبرنگاران آزاد 13 شهرستان و دفاتر خبری در شهرستان‎های کهگیلویه، گچساران، باشت، لنده، چرام، سی سخت و پاتاوه برای پوشش خبرها و تجمع عزاداری مردم استان و گزارش مصاحبه مردمی درباره خصوصیات بارز اخلاقی سردار دل‎ها، از دیگر اقدامات این معاونت در پرداختن به این رویداد مهم است.
معاونت فضای مجازی این مرکز نیز به مناسبت گرامیداشت سردار دلها به تولید پوستر، اینفوگرافیک، عکس نوشت، ویدئوگرافی، تولید و تأمین موسیقی تصویر و فتوکلیپ، عکس واره مردمی، جریان‎سازی در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز، معرفی برنامه‌های صبح دنا، نگاه روز، مدافعان حرم می‎پردازد و نظرات کارشناسان را در رادیو و تلویزیون شبکه استانی دنا در فضای مجازی منعکس می‎کند و با بارگذاری محتواهای تولید شده در وب سایت مرکز و پیام‎رسانی نیز به این رویداد مهم خواهد پرداخت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما