امروز سه شنبه  ۶ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

روایت صداوسیما از وداع پر شور مردم با سردار دل‌ها/ از مشهد شهدای خوزستان از مشهدالرضا

مشاهده ۲۰۴
۱۳۹۸/۱۰/۱۵- ۱۰:۴۱
شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی مراسم تشییع پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خوزستان را از آغاز تا پایان پوشش دادند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه‌های یک، سه، پنج ،خبر و شبکه‌های برون مرزی پرس تی‌وی، هیسپان‌تی وی، الکوثر و العالم به طور زنده از دقایق اول صبح این حضور پرشور را در قاب تصویر خود به طور زنده ثبت کردند.

علاوه بر این شبکه 4، و شبکه افق سیما نیز در خلال پخش برنامه‌های گفت‌وگو محور پیرامون شهادت سردار بخش‌هایی از مراسم تشییع را نمایش دادند.

بنابر این گزارش امروز بعداز ظهر نیز همزمان با ورود پیکر سردار شهید به شهر مشهد علاوه بر شبکه‌های سراسری شبکه استانی خراسان رضوی نیز به طور زنده این مراسم را پوشش می‌دهد. ده‌ها واحد سیار و دوربین به همراه گروه‌های برنامه‌ساز، فنی و پشتیبانی در مدت سه روز تشییع  با آمادگی کامل روایت این حضور و این خداحافظی پرشور  با سردار دل‌ها را به مردم دنیا مخابره خواهند کرد.

شبکه‌های رادیویی ایران و معارف نیز به طور زنده گزارش‌هایی از این مراسم پخش کردند.

شبکه رادیویی معارف فردا دوشنبه اقامه نماز بر پیکر سردار شهید را به طور زنده پوشش خواهد داد و از ساعت 14:30 در برنامه بر بال ملائک مراسم تشییع را در شهر قم به طور زنده گزارش خواهد کرد. شبکه رادیویی جوان نیز فردا در تهران به طور زنده گزارش‌هایی از مراسم تشییع پخش می‌کند رادیو فرهنگ نیز این مراسم را زنده در تهران روانه آنتن می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما