امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

سنگ تمام رادیو برون مرزی تبریز برای سردار قلبها/ شنوندگان جمهوری آذربایجان و قفقاز همراه با سوگواران سردار

مشاهده ۱۵۱
۱۳۹۸/۱۰/۱۶- ۱۲:۵۱
رادیو برون مرزی تبریز این روزها در شهادت سردار قلبها سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان قهرمانشان سنگ تمام می‌گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو برون مرزی تبریز ویژه برنامه‌های مختلفی در روزهای غم و اندوه ملت شریف ایران و منطقه در شهادت سپهبد سلیمانی و همرزمانش پخش می‌کند.

رادیو برون مرزی تبریز از روز جمعه همزمان با اعلام خبر شهادت پاسدار رشید اسلام و انقلاب پخش زنده ویژه برنامه‌های «خداحافظ سردار» و «آچخ سوز» به تهیه کنندگی محمدرضا رحیمی، «ایلن سنه چای دمیشم» به تهیه کنندگی علیرضا یلتقیان و «قیزیل سقاخانه» را به تهیه کنندگی نسرین میلانی زاده آغاز کرده و این برنامه‌ها را تا پایان روز سه شنبه در کنداکتور خود دارد. در این برنامه‌ها علاوه بر دعوت از کارشناسان و اساتید دانشگاه و تحلیل گران سیاسی، آیتمهای مختلفی چون بررسی زندگی و نقش سردار سلیمانی در اوضاع ژئوپلیتیک منطقه، مبارزه و پاکسازی منطقه از وجود گروه‌های تکفیری و داعشی، برقراری ارتباط با شهروند خبرنگاران عراقی و پیگیری مراسم تشییع پیکرهای پاک شهدای مقاومت در شهرهای مختلف عراق، خبرهای مربوط به انتقال پیکر آنها به ایران و ارتباط گیری با خبرنگاران مراکز مشهد، تهران و قم گنجانده شده و شنوندگان آذری زبان جمهوری آذربایجان و قفقاز لحظه به لحظه در جریان حال و هوای مردم مسلمان و مومن عراق و ایران قرار می‌گیرند. 

همچنین برنامه‌های «دونیا اوتن هفته» ، «چراغ» و «سلام دینله ییجی» هم با موضوع ترور ناجوانمردانه و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان تقدیم مخاطبان فرامرزی رادیو برون مرزی می‌شود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما