امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات مجلس؛
ویژه یازدهمین دوره انتخابات مجلس؛

نفس تازه به شبکه دنا می‎آید

مشاهده ۲۵۱
۱۳۹۸/۱۰/۲۳- ۱۰:۰۱
تعداد بازدید:251
«نفس تازه» عنوان برنامه‎ای ویژه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران است که در سیمای دنا تهیه و تولید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «نفس تازه» با هدف تقویت روحیه مشارکت و همدلی در انتخابات و ترغیب و تشویق مردم، بصیرت‌افزایی و آگاهی بخشی برای انتخاب اصلح و شایسته، خنثی کردن فضاسازی منفی دشمنان علیه انتخابات و حفظ و گسترش اعتماد مردم به نظام از سیمای دنا پخش می‌شود.
این برنامه با حضور تعدادی از دانشجویان دانشگاهیان مختلف استان کهگیلویه‎وبویراحمد به صورت مناظره‎ای و پرسش و پاسخ، با یک کارشناس حوزه سیاسی و حقوقی در استودیو ویدئووال و تصاویر مرتبط با انتخابات و حضور مردم در لوکیشن آن ضبط و تولید می‌شود.
این برنامه به موضوعات مختلفی از جمله تاثیر مشارکت مردم در اتحاد و همدلی و انسجام ملی، قومی و بومی محلی، وظایف و جایگاه مجلس و نمایندگان در کشور بخصوص مناطق کمتر برخوردار می‎پردازد.
همچنین آگاهی‎بخشی به جامعه و افکارعمومی و اینکه مردم در انتخابات به طایفه‎گرایی و قوم‎گرایی روی نیاورند، بلکه تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با چشمانی باز انتخاب اصلح داشته باشند و از مسائل قومی و قبیله‎ای پرهیز کنند از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه بررسی می‎شود.
در برنامه «نفس تازه» سرود، موسیقی سنتی و بومی محلی با تصاویری از نقاط مختلف استان کهگیلویه‎وبویراحمد از جمله حضور مردم در انتخابات ادوار گشته مجلس، ریاست جمهوری، خبرگان رهبری و شورای‌های اسلامی استان، وله‌های گرافیکی، ارتباط موبایلی با کارشناسان و صاحب‎نظران در امر انتخابات به تهیه‎کنندگی سیدافضل حسینی هرهفته به مدت 40 دقیقه از سیمای دنا برای هم استانی‌ها روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما