امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پای صحبت هنرمندان تئاتر ایران در شبکه پرس تی وی

مشاهده ۱۲۳
۱۳۹۸/۱۰/۲۴- ۱۴:۰۹
گفت‎وگو با شیوا مکی‎نیان بازیگر پرکار ایرانی در خارج از کشور و معرفی گروه‌های تئاتری «بچه‌های سندرم داون» و «مفید» آیتم‎های برنامه این هفته «راهنمای هنری ایران» (iran art guide) در شبکه پرس تی وی است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه گفت‎وگو با شیوا مکی‎نیان هنرپیشه 38 ساله ایرانی که به دلیل حضور متعدد در جشنواره‌های معتبر تئاتر دنیا از سن 18 سالگی، دارای بیشترین تعداد اجراهای خارج از کشور است، صورت می‌گیرد. وی بازی در آثاری به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی و همکاری با کارگردانانی همچون روبرتو چولیو را در کارنامه کاری خود دارد. این برنامه همچنین طی گفت‎وگو با حسین رحیمیان به معرفی گروه تئاتر کودکان سندرم داون می‎پردازد که اجراهای مختلفی در جشنواره‌های خارجی از جمله جشنواره معتبر تئاتر فرانسه داشته است.
معرفی گروه تئاتر «مفید» نیز از دیگر بخش های این برنامه است.
این گروه در زمینه تئاتر بیمارستانی فعالیت دارد و جمعه هر هفته با اجرای نمایش های شاد برای کودکان بستری در بیمارستان‌ها، نسبت به بهبود روحیه کودکان بیمار و مادران آن‎ها اقدام می‌کند.
«راهنمای هنری ایران» به تهیه‎کنندگی ضحی شهریاری، سه‎شنبه 24 دی، ساعت 12، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود.
تکرار این برنامه سه‎شنبه ساعت 19 و چهارشنبه ساعت 3، 8 و 16 پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما