امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«هاشتاغ» شبکه العالم می‌پردازد؛
«هاشتاغ» شبکه العالم می‌پردازد؛

سقوط هواپیمای اوکراینی و اقدام غیرقانونی سفیر انگلیس

مشاهده ۱۲۴
۱۳۹۸/۱۰/۲۴- ۱۵:۱۳
تعداد بازدید:124
از مهم‎ترین هشتگ‎های جهان عرب، سقوط هواپیمای اکراینی و نیز اقدام غیر قانونی سفیر انگلیس است که در برنامه امروز سه‎شنبه 24 دی «هاشتاغ» شبکه العالم، بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تشریح ابعاد گوناگون حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و نیز اقدام غیر قانونی سفیر انگلیس در شرکت در تجمعات اعتراض‎آمیز در تهران، موضوع بحث این قسمت از برنامه «هاشتاغ» است.
در این برنامه بدان توجه داده می‎شود که مرکز اطلاع‎رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی در این رابطه اعلام کرده است: سفیر کشور انگلستان به همراه فرد دیگری با حضور در میان تجمع کنندگان مقابل دانشگاه امیر کبیر تهران از تجمع‎کنندگانی که در حال سر دادن شعار های ساختار شکنانه بودند، اقدام به تهیه عکس و فیلم می‌کرد که با هوشیاری ماموران پلیس امنیت ناجا شناسایی و پس از دستگیری تحویل نماینده وزارت امور خارجه شده است. سفیر امیر قطر به تهران، هشتگ پر بازدید دیگری است که در این برنامه بدان پرداخته می‎شود.
در این باره بیان می‌شود که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر که به تهران سفر کرده بود، در توئیتی با اشاره به دیدارهای خود نوشت؛ با برادران، درباره کاهش تنش‎ها از سوی همه طرف‎ها رایزنی و تاکید کردم که تنها راه کاهش تنش ها گفت‎وگو است. «هاشتاغ» به تهیه‎کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی، سردبیری حسین الموسوی و اجرای علا قاسمی امشب 23دی، ساعت 22:15 به وقت تهران، از آنتن شبکه العالم پخش می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما