امروز جمعه  ۹ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

دیدار معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه با مدیران شبکه رادیویی معارف

مشاهده ۱۱۹
۱۳۹۸/۱۰/۲۵- ۱۵:۰۰
سردار حسین محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رادیو معارف را یکی از رسانه‌های موفق در حوزه نشر معارف اسلام و انقلاب دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  سردار حسین محبی، معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در جلسه ای با مدیران رادیو معارف، خواستار تعامل این رسانه دینی با معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران شد. وی رادیو معارف را یکی از رسانه‌های موفق در حوزه نشر معارف اسلام و انقلاب دانست و گفت: رادیو معارف نه جزء، بلکه از خود سپاه است که معارف قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام و انقلاب اسلامی را به درستی در سطح کشور و جهان ترویج و منتشر می‌کند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این معارف را عملی و پیاده سازی می‌کند.

سردار محبی تعمیق و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و فرهنگ جهادی در کشور و خارج از ایران اسلامی را از جمله ماموریت‌ها و اهداف سپاه پاسداران دانست و گفت: رادیو معارف می‌تواند به عنوان یک رسانه دینی و انقلابی برای تحقق این هدف به سپاه پاسداران کمک کند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در ادامه خواستار تعامل بیشتر و تولید برنامه‌های مشارکتی در حوزه‌های معارف انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، فرهنگ روحیه جهادی و شهادت و...با شبکه رادیویی معارف شدند. همچنین مسعود کاویانی، سرپرست رادیو معارف، ضمن ابراز خرسندی از حضور سردار محبی و همراهان در رادیو معارف، گزارشی از فعالیت‌های رادیو معارف در تولید برنامه‌ها با موضوع معارف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داد و گفت: زحمات ارزشمند چهل ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف قابل ستایش و نقش سپاه در حفظ آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است.

وی در ادامه آمادگی این رسانه دینی برای همکاری و تعامل بیشتر با سپاه پاسداران را اعلام کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما