امروز جمعه  ۹ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

استاندار کردستان:
استاندار کردستان:

ساخت سریال سنجر خان خواست عموم مردم بوده است

مشاهده ۷۹
۱۳۹۸/۱۰/۲۹- ۱۰:۱۸
استاندار کردستان در دیدار با محمد حسین لطیفی کارگردان مطرح کشور، گفت: ساخت سریال سنجر خان خواست عموم مردم بوده و امید واریم در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا با اعلام این مطلب اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای حمایت از ساخت این سریال انجام خواهد داد و نخواهد گذاشت روند ساخت این مجموعه ی فاخر با کوچکترین وقفه و مشکلی روبرو شود.

استاندار کردستان با بیان اینکه کم لطفی‌ها وبی توجهی‌های بسیاری در دوران طاغوت، نسبت به شخصیت های بزرگ این منطقه صورت گرفته است افزود: ساخت سریال سنجر خان خواست عموم مردم بوده و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شود.

وی افزود: تولید و پخش این سریال در رسانه ملی موجب خود باوری مردم منطقه و اتحاد و انسجام ملی خواهد شد.

مرادنیا ادامه داد: بیشتر مردم کردستان نام سنجر خان را شنیده‌اند ولی شناخت چندانی از جایگاه و نقش وی ندارند، بنابراین این سریال به شناخت این شخصیت کم نظیر کمک خواهد کرد.

استاندار کردستان خواستار بهره‌گیری از توان و ظرفیت هنرمندان کردستانی در ساخت سریال تاریخی سنجرخان شد و عنوان کرد: هنرمندان استان با مشارکت در این سریال می توانند بسیاری از قابلیت های خود را نمایان و از از آن به عنوان یک فرصت مطلوب استفاده کنند.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما