امروز جمعه  ۹ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رسانه ملی سازمان برتر در زمینه آموزش و توسعه منابع انسانی/ اداره کل آموزش صداوسیما تقدیرنامه 4 ستاره گرفت

مشاهده ۱۷۳
۱۳۹۸/۱۱/۰۸- ۱۳:۵۹
ادراه کل آموزش سازمان صداوسیما از انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی تندیس و تقدیر نامه 4ستاره دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی کشور در هفتمین کنفرانس توسعه سرمایه انسانی، نشان تعالی و تقدیرنامه 4ستاره این انجمن را به اداره کل آموزش سازمان صداوسیما اهدا و از مدیر کل آموزش این سازمان به عنوان مدیر برتر در زمینه آموزش کارکنان قدردانی کرد.

در این مراسم که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، از سازمان بازنشستگی کشور نیز در این زمینه با اهدای تقدیرنامه 3 ستاره قدردانی شد.

انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی با هدف توسعه و بالندگی حوزه آموزش و توسعه در میان سازمان‌های ایرانی، از سال 1389 فعالیتش را آغاز کرده است. اشاعه فرهنگ آموزش و توسعه منابع انسانی در کشور با تمرکز بر الگوهای ایرانی اسلامی،  توسعه دانش نظری و کاربردی رشته آموزش و توسعه منابع انسانی، ایجاد تعامل و ارتباط بین مجامع علمی و دانشگاه­ها با محیط‌های کسب و کار دولتی و غیردولتی به منظور سوق دادن پژوهش‌ها وتصمیم‌گیری‌ها به سمت مسائل و چالش‌های واقعی آموزش و توسعه منابع انسانی، برگزاری کنفرانس‌ها، همایش‌های ملی و بین المللی، طراحی و برگزاری جایزه تعالی آموزش و توسعه و .... از مأموریت‌های این انجمن است.

این انجمن هر سال کنفرانس ملی توسعه سرمایه انسانی را برگزار و از سازمان‌ها و نهادهایی که در ارزیابی سالانه این انجمن رتبه بالا گرفته‌اند با اهدای تندیس و لوح افتخار قدردانی می‌کند.

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما