امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پاسخی به یک اتهام ناروا

مشاهده ۲۰۶
۱۳۹۸/۱۱/۱۳- ۱۱:۰۸
روزنامه آفتاب یزد پاسخ صداوسیما به مطلبی که با عنوان «فیلم نمایشی صدا و سیما برای مبارزه با کرونا!»در این روزنامه منتشر شده بود امروز 13 بهمن در صفحه 8 چاپ کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از روزنامه آفتاب یزد: در پی درج گزارشی  در این صفحه با عنوان «فیلم نمایشی صدا و سیما برای مبارزه با کرونا!» سازمان صدا و سیما توضیحاتی را به دفتر روزنامه منتشر کرده که بدین شرح است:
روزنامه آفتاب یزد در تاریخ هشتم بهمن در همین صفحه، مطلبی با عنوان «فیلم نمایشی صدا و سیما برای مبارزه با کرونا!» منتشر کرد که مصداق افترا علیه رسانه ملی به طور عام و شبکه خبر به طور خاص بود.
این مقاله درحالی مدعی «نمایشی بودن» تصاویر پخش شده از رسانه ملی شده که ملاک خود را مصاحبه آقای رئیسی، معاون محترم وزارت بهداشت با رسانه‌ای به نام «شبکه نظر» قرار داده است.
عجیب است که تحریریه این روزنامه، «جوابیه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پی اظهارات خلاف واقع معاون وزیر بهداشت در خصوص غربالگری مسافران» را که روز هفتم بهمن منتشر شده بود، نادیده گرفت و حتی مصاحبه هفتم بهمن آقای رئیسی با شبکه خبر را هم که مصاحبه خود با «شبکه نظر» را اصلاح کرد، به هیچ انگاشت.
به این ترتیب در آن مقاله اتهامی ناروا علیه رسانه ملی مطرح شده که با این جوابیه تلاش داریم آن را رد کنیم.
همان طور که شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در بیانیه خود تصریح کرده و در گزارش بعدی شبکه خبر هم مورد تائید معاون وزیر بهداشت قرار گرفته است، تصاویر منتشر شده از رسانه ملی اصالت داشت؛ لذا امیدواریم هریک از رسانه‌ها طبق وظایف ذاتی خود، عملکرد صحیحی در اطلاع‌رسانی داشته باشند و از طرح اتهامات بی‌مبنا که نتیجه‌اش اعتمادزدایی از رسانه‌های داخلی خواهد بود، پرهیز کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما