امروز شنبه  ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون هندبال:
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون هندبال:

پخش مسابقات هندبال بانوان از تلویزیون نویدبخش روزهای خوب است

مشاهده ۲۵۷
۱۳۹۸/۱۱/۲۳- ۱۲:۵۶
تعداد بازدید:257
سلوکی نایب‌رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: پخش بازی بانوان از شبکه جام جم اتفاق بزرگی است و نوید روزهای خوب را می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال بانوان در این هفته در حالی برگزار شد که برای نخستین بار دیدار تیم‌های تاسیسات و شهید شاملی از شبکه جهانی جام جم البته با چند روز تاخیر پخش شد.
الهام سلوکی نایب‌رئیس بانوان در گفت‌وگو با فارس درمورد پخش بازی تیم‌های شهید شاملی کازرون و تاسیسات دریایی تهران از شبکه جهانی جام‌جم اظهار داشت: اتفاق بزرگ و ارزنده‌ای نه تنها برای هندبال که برای ورزش بانوان افتاد. واقعیت این است که ورزش کلان ما معطوف به آقایان است و در بخش بانوان نهایتاً چند عکس منتشر می‌شد.
وی ادامه داد: برای حضور بانوان در ورزشگاه برای دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا سختی‌های زیادی وجود داشت و همه از جزئیات آن خبر دارند، اما حالا به مرحله‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم فیلم ورزش بانوان را در رسانه ملی پخش کنیم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال با بیان اینکه راه شایسته‌ای برای ورزش بانوان باز شده است، گفت:  اتفاقی که رخ داد نوید روزهای خوب برای ورزش بانوان را می‌دهد. امیدواریم حمایت‌ها از این اتفاق ادامه پیدا کند. برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی‌بود که فیلم ورزش زنان از رسانه ملی پخش شد.
سلوکی افزود: در این مسیر باید از ریاست فدراسیون هندبال که از ابتدا هم دغدغه دیده شدن بانوان و پیشرفت آنها را داشت و سایر نفراتی که کمک کردند تشکر کنم. تلاش می‌کنیم تا مسابقات لیگ دسته اول را پخش کنیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما