امروز پنج شنبه  ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

انعکاس شکوه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در برنامه قرار قرآنیان

مشاهده ۱۸۹
۱۳۹۸/۱۱/۲۳- ۱۴:۰۰
شبکه قرآن و معارف سیما با پخش حدود 240 دقیقه برنامه زنده، شکوه حضور ملت در راه پیمایی 22 بهمن را در سراسر کشور به تصویر کشید.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «قرار قرآنیان» عنوان ویزه برنامه ای بود که از ساعات ابتدایی مراسم راه پیمایی 22 بهمن سال 98 در دو لوکیشن استودیو و پایگاه شبکه در تقاطع خیابان‌های آزادی و شهید نواب، حضور چشمگیر ملت ایران در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را به تصویر کشید.

 حضور و گفت‌وگو با گروه‌های مختلف مردم حاضر در مراسم راه‌پیمایی و همچنین قاریان، حافظان، مسئولین قرآنی و چهره‌های مردمی و ورزشی از بخش هایی بود که در قالب برنامه «قرار قرآنیان» به روی آنتن رفت.

 اجرای‌های تواشیح و سرود توسط گروه‌های نسیم قدر، وصال، آوای وصال و ... و نیز اجرای نمایش‌های عروسکی با حضور حجت الاسلام مقدسیان و همچنین تلاوت هایی از قاری نوجوان مهدی قربانیان و استاد مسعود سیاح گرجی از جمله برنامه‌هایی بود که مورد توجه مردم در پایگاه شبکه قرآن و معارف سیما قرار گرفت.

 برنامه«قرار قرآنیان» با تهیه کنندگی امیدولی زاده، کاری از گروه جلسات و مسابقات قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما بود که با اجرای مرتضی جوادی (مجری پخش)، احمد شفازاده، امیرحسین سپهری و فرشته ایزدی (مجریان استیج) از ساعت 8 صبح تا بعد از اذان ظهر روز 22 بهمن به روی آنتن تلویزیون رفت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما