امروز جمعه  ۱۵ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه‌های سیمای مرکز قزوین در نوروز ۹۹

مشاهده ۹۱
۱۳۹۸/۱۲/۰۷- ۱۶:۵۱
شبکه قزوین با برنامه‌های شاد و جذاب در بهار ۹۹ همراه مخاطبان است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای مرکز قزوین برای لحظه تحویل سال، ویژه برنامه تلویزیونی با عنوان «چهلستون» را  از ساعت ۲۱ به مدت ۲۴۰ دقیقه پیش‎بینی کرده است.
این برنامه در بخش اول لحظات روحانی تحویل سال نو را روی آنتن می‎برد و در بخش بعدی با میهمانان، آیتم‎های نمایشی و مجری در استودیو مخاطبان را همراهی می‌کند.
همچنین ویژه برنامه نوروزی «بوی عیدی» برنامه صبحگاهی ایام نوروز است. این برنامه از محل پارک ملا خلیلا شهر قزوین روی آنتن می‎رود که شامل بخش‎های گزارشی، نمایشی و گفت‎وگو با میهمان است. این برنامه از دوم تا پانزدهم فروردین همراه با اطلاع‎رسانی به مسافران نوروزی ساعت 10 صبح از شبکه قزوین پخش می‌شود.  ویژه برنامه شبانگاهی با عنوان «چهلستون» نیز از یکم تا پانزدهم فروردین هرشب ساعت 21 همراه با بخش‎های سرگرمی و گفت‎وگو با چهره‌های شاخص ملی و محلی از شبکه قزوین پخش می‌شود.
سیمای مرکز قزوین سریال «خوش آمدی آقای عبید» را از یکم تا سیزدهم فروردین ساعت 22 آماده پخش کرده است. این سریال که از جمله تولیدات فاخر مرکز است به ظرفیت‎های بومی، فرهنگی، هنری، تاریخی و گردشگری قزوین توجه ویژه‎ای دارد. داستان این سریال تلویزیونی به آن زمان برمی‌گردد که خواجه عبیدزاکانی از یک بازرگانِ چین و ماچین که با کاروانی از قزوین می‌گذشته تا به بغداد برسد آشنا می‌شود، بازرگان عصاره‌ای ناشناخته به عبید می‌دهد و عبید همه آن را به یکباره می‌نوشد. ناگهان همه چیز دور عبید می‌چرخد و او در زمان به سال 1398 سفر می‌کند.
سریال طنز اجتماعی «خان بابا و ارثیه فامیلی» هم در ایام نوروز هرروز ساعت 19 روی آنتن می‎رود.

مجله فرهنگی هنری «تُرنج» نیز با بررسی رویدادهای فرهنگی و هنری استان هر روز ساعت 18 از دیگر برنامه‌های شبکه قزوین در ایام نوروز می‌باشد.
بخش‎های گردشگری سفر به شهرستان‌های استان و بخش‎های گزارشی سفر به روستاها با موضوع معرفی ظرفیت‌های بومی و گردشگری این اماکن هر شب ساعت 20:20 از دیگر برنامه‌های شبکه قزوین برای ایام نوروز است.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما