امروز دوشنبه  ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ایستگاه سلام در مرحله تولید

مشاهده ۳۷۱
۱۳۹۸/۱۲/۲۱- ۱۲:۱۵
به سفارش شبکه آفتاب و حمایت معاونت امور استان‎های سازمان صداوسیما، در آستانه آغاز سال جدید، مرحله تولید تله فیلم سینمایی 90 دقیقه‎ای «ایستگاه سلام» با حضور دبیقی مدیرکل شبکه آفتاب، مهندس آقازاده استاندار مرکزی، تعدادی از مدیران فرهنگی استان و نیز عوامل مجموعه، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تله‌فیلم 90 دقیقه‌ای «ایستگاه سلام» به تهیه‎کنندگی سعید مرادی با ساختاری نمایشی و محور دینی و 20 روز تلاش شبانه‎روزی عوامل برای پیش تولید و همچنین 15 روز برای تولید، با حضور در بیش از 20 لوکیشن مختلف، تهیه و تولید شد و به‎ زودی از شبکه یک سیما و شبکه استانی آفتاب روی آنتن می‎رود.
این پروژه با حضور بازیگرانی نامی و مطرح همچون فریبا جدی‎کار، سیامک اطلسی، نیلوفرشهیدی، فرخنده فرمانی‎زاده، لیداعباسی، امیرکرمی،  جعفرطریقتی و پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور و کارگردانی سامان مرادحسینی تولید می‌شود.
همچنین در این تله فیلم، مدیر تصویربرداری آن پویان آقابابایی، مدیرصدابرداری‌ هادی سلیمان‎زاده، طراح چهره‎پردازی مسعودعربی، طراح صحنه و لباس صدراصدری و مدیریت تولید آن سعیدعطایی است.
داستان این فیلم سینمایی از این قرار است که مانیا، دختری از ارامنه شهر اراک به تازگی پدر خود را بر اثر سرطان در شهر برلین آلمان از دست داده است؛ پس از مراسم چهلم پدر در مواجهه عمه خود با مادر و عمویش، پیرامون سهم الارث خانواده متوجه می‌شود که نام اصلی او فاطیما بوده است و بعدها نام او را مانیا گذارده اند. عمه به مانیا می‌گوید که او برادرزاده او نیست و او مسلمان زاده‎ای است که آنوش و اریک، وی را به فرزندخواندگی پذیرفته‌اند. چرا که آنوش توانایی بچه‎دار شدن نداشته است. عمه‌ هاسمیک مدارکی را از پرورشگاهی در مشهد به مانیا می‎دهد و مدعی است او سهمی از ارث برادر را نخواهد برد. مانیا بسیار پریشان می‌شود. او که هفته‌های آخر بارداری را می‌گذراند با شنیدن ادله عمه‌ هاسمیک مستاصل شده و در نهایت برای کشف راز فاطیما از مادر سوال دارد. آنوش توضیح می‎دهد که در زمان جنگ به عنوان پرستار به مشهد اعزام می‌شود. در حین نگهداری از رزمنده شیمیایی‎ای، مادر رزمنده بی‎آنکه بداند وی مسیحی است؛ در حق او دعا می‌کند تا امام رضا حاجتش را بدهد. رزمنده شهید می‌شود و از هاسمیک می‎خواهند تا برای کمک و سرپرستی یتیم خانه‎ای در مشهد که چند کودک ارمنی در آن زندگی می‌کنند به آنجا برود. اریک، همسر آنوش به سراغ آنوش می‎رود و در نهایت آنوش در خواب می‌بیند که شخصی به او دختری را هدیه می‎دهد و از وی می‌خواهد تا نام مادرش را بروی دختر قرار دهد. فاطیما ...
انتظار می‎رود با حمایت صداوسیمای استان مرکزی و نیز معاونت امور استان‎های سازمان صداوسیما، این تله‎فیلم همچون دیگر مجموعه‌های تولیدی شبکه آفتاب، به‎عنوان اثر تلویزیونی قابل قبول و جذاب برای مخاطبان بتواند قدمی مؤثر و بزرگ برای ارتقای اهداف سازمانی و اجتماعی مدنظر جامعه بردارد و نیز اقدامی تاثیرگذار در معرفی فرهنگ، تاریخ  و ظرفیت‎های مختلف گردشگری و صنعتی استان مرکزی باشد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما