امروز سه شنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش تله‌فیلم مرکز گلستان از شبکه سه
پخش تله‌فیلم مرکز گلستان از شبکه سه

شبکه سه امروز خط و نشان می‌کشد

مشاهده ۱۷۴
۱۳۹۸/۱۲/۲۶- ۱۳:۲۵
تعداد بازدید:174
تله‌فیلم «خط و نشان »از تولیدات سیمای گلستان امروز 26 اسفند ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این تله فیلم به تهیه کنندگی فهیمه سلیمانی و  کارگردانی سید محسن میرحسینی با نگاهی به معضلات اجتماعی و خانواده و موضوع چشم و هم چشمی‌که خانواده‌های دیروز و امروز درگیر آن هستند، می‌پردازد.

خط و نشان داستان زنی به نام میترا است که دچار چشم و هم چشمی‌شده است و شوهرش را تحت فشار قرار داده برای برآورده شدن خواسته‌هایش و در همین ضمن میترا تصمیم میگیره به تعطیلات نوروزی و یک سفر اروپایی به همراه دوستانش برود  که در این گیرو دار همسرش که دیگر از خواسته‌های او خسته شده بود شرطی برای میترا می‌گذارد و ادامه داستان و ...

این تله فیلم با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه‌های سراسری به نمایش درآید. امیر غفارمنش، نیلوفر شهیدی، زهرا داود نژاد، سید خدیجه موسوی، فاطمه امیری، عسل لطیف، ماریا شموشکی، ایمان جهانگیری، بازیگر کودک رزانا میرحسینی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می‌کنند.

دیگر عوامل این برنامه نویسندگان فهیمه سلیمانی و علی دلبر، مجری طرح ارغنون فیلم، مدیر تصویربرداری عبد عبدی نسب، مدیر صدابرداری‌هادی افشار، دستیار کارگردان و برنامه ریز امید همتی فراز، طراح گریم حامد علی بخشی، تدوین منوچهر صانعی، طراح صحنه فاطمه مزرعی، مدیر تولید بیژن محرمی، مدیر تدارکات رسول ابراهیم پور، عکاس بهار امید نژاد و منشی صحنه مینا شهبازی می‌باشند.

 

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما