امروز سه شنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«دانایی توانایی» مسابقه مجازی کتابخوانی رادیو نمایش

مشاهده ۱۶۰
۱۳۹۸/۱۲/۲۷- ۱۲:۳۱
رادیو نمایش با همکاری وزارت آموزش و پرورش به صورت مجازی در برنامه رادیویی «دانایی توانایی »مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه کتاب «جام جهانی در جوادیه» نوشته داود امیریان از انتشارات قدیانی که از کتاب‌های برگزیده جشنواره «دانایی توانایی» معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش است با صدای میرطاهر مظلومی‌برای دانش‌آموزان بازخوانی خواهد شد.
بر این اساس دانش‌آموزان علاقه‌مند در پایان هر برنامه می‌توانند برای شرکت در مسابقه کتابخوانی با مراجعه به سایت http://radionamayesh.ir/ و ثبت نام در سامانه نقش در این مسابقه شرکت کنند که در نهایت به دانش‌آموزان برگزیده،جوایزی اهدا خواهد شد.
برنامه رادیویی «دانایی توانایی» به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و نویسندگی سهیلا خدادادی و با همکاری آموزش و پرورش از تاریخ دوم تا شانزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هر روز ساعت ۱۴ از رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف صد وهفت و نیم مگاهرتز پخش می‌شود.
بر اساس این خبر، دانایی و توانایی جشنواره ای برای کتاب خواندن است که هر سال با معرفی 50 عنوان کتاب برجسته در سراسر مدارس ایران برگزار می‌شود

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما