امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

رادیومعارف نورباران می شود

مشاهده ۱۴۵
۱۳۹۹/۰۱/۰۶- ۱۵:۰۰
ویژه برنامه«نورباران» به سبک زندگی انوار کربلا می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  در خجسته زادروز انوار کربلا حضرت امام حسین (ع) ، حضرت اباالفضل (ع)، و امام سجاد سجاد (ع) ویژه برنامه  «نور باران » تقدیم شنوندگان صدای فضیلت و فطرت می‌شود.

حجت الاسلام ایراندوست در روز نخست این  برنامه ضمن تبیین سیره اسوه آزادگان جهان حضرت امام حسین علیه‌السلام به صفات فردی و اجتماعی ایشان از جمله  بردباری ،بخشش وسخاوت ،شجاعت و ذلت ناپذیری آن امام همام اشاره می‌کند.

بررسی زندگی قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل العباس(س) ، تحلیل مقام آزادگی ،حریت، ادب،اخلاص،بصیرت ،ایثارو.. از جمله موضوعاتی است که در روز دوم این ویژه برنامه و همزمان با میلاد حضرت عباس (ع) به روی آنتن می رود.

دکتر ایراندوست در روز سوم این ویژه برنامه و همزمان با میلاد چهارمین اختر تابناک امامت و ولایت  حضرت سجاد (ع) اهمیت صداقت و راستگویی و تاثیر فردی و اجتماعی آن را با توجه به سیره آن امام همام تقدیم مخاطبان این رسانه دینی می‌کند 

" نورباران " کاری از گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام به تهیه  کنندگی امیر عباس خاقانی و اجرای   حسن حیدرزاده از جمعه هشتم فروردین 98 به مدت سه شب ساعت 21 از رادیومعارف به روی آنتن می‌رود.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما