امروز سه شنبه  ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تبسم ملکوت در رادیو معارف

مشاهده ۱۴۵
۱۳۹۹/۰۱/۰۶- ۱۵:۴۸
رادیو معارف در برنامه «تبسم ملکوت» به تبیین سبک زندگی بر اساس سیره امام حسین ، امام سجاد و حضرت عباس (علیهم السلام) می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  سیداحمد محمودی مدیر گروه قرآن و اهل بیت همزمان با فرا  رسیدن میلاد پرخیر و برکت امام حسین ،حضرت عباس و امام سجاد (علیهم السلام ) از پخش ویژه برنامه«تبسم ملکوت» در این رسانه دینی خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: بررسی جایگاه ممتاز امام حسین (ع)  بر اساس روایات پیامبر اکرم (ص)،‌ و تبیین جایگاه حرم و تربت شریف امام حسین (ع)  در کلام نبی اکرم (ص)  ازجمله موضوعاتی است که در این برنامه سمع مخاطبان رادیو معارف می رسد.

مدیر گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف با اشاره به محورهای دیگر  این برنامه گفت: یکی از صفات مهم حضرت عباس (ع) وفاداری ایشان به امام حسین علیه السلام  است  به همین منظور  این برنامه  اهمیت و جایگاه وفاداری در آیات و روایات ، ‌ شروط وفاداری و راهکاری‌های  دوری از عهد شکنی را از منظر دین بیان می‌کند همچنین بیان برخی از روایات از منظر امام سجاد (ع) از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود.
سید  احمد محمودی عنوان کرد: برنامه" تبسم ملکوت" از شنبه  نهم فروردین 98 به مدت سه روز ساعت 8:30 به تهیه کنندگی سیده منیره موسوی و اجرای عباسعلی توفیقی از رادیو معارف روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما