امروز شنبه  ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

هزاران دقیقه هشدار برای پیشگیری از بیماری کوید19

مشاهده ۳۸۸
۱۳۹۹/۰۲/۰۲- ۰۹:۰۰
با گذشت 50 روز از شیوع کرونا هشدارهای صداوسیمای مرکز بوشهر از 50 هزار دقیقه گذشت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید حسین ناظر مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر گفت: از زمان اعلام شیوع شروع کرونا در استان بوشهر، صداوسیمای این مرکز، در مدت پنجاه روز بیش از 50 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش کرده است.

از این میزان برنامه، 25 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، 19 دقیقه در تلویزیون و سامانه زیرنویس،6  دقیقه در خبر و فضای مجازی تولید و پخش شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: علاوه بر برنامه‌های عادی، زنده و ضبطی که به موضوع کرونا پرداخته است ویژه برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی با نام «ساعت سلامت» روزانه هر کدام به مدت حدود 45 دقیقه پخش می‎شود و مردم را از فعالیت‎های کادر بهداشت و درمان و همه نیروهای عمل کننده مبارزه با کرونا با روش‎های پیشگیری و مقابله آشنا می‌‎کند.

 سید حسین ناظر افزود: حضور فعال در شبکه‌های سراسری و ارتباط زنده خبری، حضور در 25 جلسه استانی مقابله با کرونا، تشکیل 7 جلسه طرح و برنامه و پخش زنده ویژه برنامه تحویل سال برای نشان دادن فعالیت‌های جهادگونه کادر بهداشت و درمان از بیمارستان شهدای خلیج فارس از دیگر برنامه‌های این مرکز بوده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما