امروز سه شنبه  ۱۷ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

سی شب، سی قلب بزرگ در دل آرام

مشاهده ۱۵۳
۱۳۹۹/۰۲/۰۲- ۱۲:۰۷
مرکز بسیج رسانه ملی سی شب از ماه مبارک رمضان، با برنامه زنده «دل آرام» میهمان سفره مخاطبان شبکه سه سیما، پس از افطار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه تولیدات تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی در حال برنامه‌ریزی و پیش‌تولید برنامه زنده تلویزیونی «دل آرام» است که قرار است  از شبکه سوم سیما به‌صورت زنده، دقایقی را بعد از افطار مهمان سفره مخاطبان شود.
این برنامه تلویزیونی یکی از تلاش‌های گسترده اجتماعی مرکز بسیج صداوسیما بعد از برنامه‌های «قرنطینه»، «ما همه» و انواع موشن‌گرافی‌های مختلف درگذر از بحران کرونا است. این مرکز سعی دارد با تولید برنامه سی‌قسمتی «دل آرام» با پردازش معنی مواسات در شرایط ویژه کشور در بحران کرونا بیشتر به مسائل اجتماعی حاشیه بحران ورود کند و دریچه‌ای شود برای مخاطبان در ماه مواسات، در این برنامه تلویزیونی که به مدت بیست دقیقه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
بخش‌های متنوعی برنامه‌ریزی‌ شده است که مهم‌ترین بخش آن شنیدن ماجرای خیرانی است که هر چه دارند را در راه خدا خرج می‎کنند تا هم‎نوعشان کمتر در فشار باشند؛ مصداق این خیران را همیشه در کوچه خیابان دیده‌ایم از مرحوم مرشد چلویی معاصر که سردر مغازه کبابی بازارش نوشته بود «نسیه و وجه دستی داده می‌شود، حتی به جنابعالی به‌ قدر قوه»! گرفته تا صاحب‌خانه‌ای که با مواسات با مستأجر برخورد می‌کند، چه در کرونا و چه در غیر آن خیرانی هستند که از نان شب خود می‌گذرند تا وظیفه همسایگی‌اش را انجام دهند و همسایه‌اشان شب سر گرسنه به بالین نگذارد، گاهی خودشان در مضیقه‌اند ولی از مسافر جانباز، کرایه نمی‌گیرد! برای کمک لازم نیست حتماً دارا و متمکن باشید لازم است قلب بزرگ داشته باشید.
«دل آرام» ماجرای سی قلب بزرگ را در سی شب ماه مبارک رمضان مهمان‌خانه‌ها می‎کند. قلب‌هایی که شاید دستان کوچک یا بزرگی داشته باشند ولی قلبشان از آسمان‌ها بزرگ‌تر است.
«دل آرام» هر شب ماه مبارک رمضان ساعت 21:40 از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما