امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

استقبال مخاطبان از ورزش تعطیل نیست

مشاهده ۲۲۷
۱۳۹۹/۰۲/۱۰- ۱۲:۰۸
برنامه پر مخاطب «ورزش تعطیل نیست» به ابتکار مدیران شبکه ورزش سیما از ابتدای سال جدید و با گسترده تر شدن ویروس کرونا و خانه‌نشین شدن مردم پخش شده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجتبی پوربخش تهیه‌کننده جوان برنامه «ورزش تعطیل نیست» سابقه تهیه‎کنندگی فیلم‎های ورزشی و همچنین برنامه موفق فوتبال یک را دارا است که در اینجا توجه شما را به گفت‌وگو با وی جلب می‌کنیم.

ایده اصلی ساخت برنامه از کجا آمد؟

مدیران شبکه ورزش سیما با این هدف که مردم در ایامی‌که درگیر بیماری کرونا شدند و از خانه خود بیرون نمی آیند و نیاز به سرگرمی و ورزش و تحرک دارند و حالا باید چه کاری کنند ایده اصلی برنامه را طراحی کردند . از دیگر دلایل تولید برنامه افرادی که عادت به ورزش کردن دارند و یا ورزشکاران در دورانی که دسترسی به پزشک ندارند چه توصیه‌های نیاز دارند باید به چه صورت نیازهای خود را برطرف کنند . برای همین سعی کردیم با یک برنامه بانشاط و پرانرژی به خانه‌های مردم برویم که خوشبختانه بازخورهای خوبی از سوی بینندگان عزیز داشتیم به طوری که در هربرنامه به طور متوسط بیش از 1000 ویدیو از مردم دریافت می‌کنیم که این خود جای افتخار است.

از آقای رادش بگو و چطور شد که دیگر در برنامه نیست؟

حضور آقای رادش که انرژی مثبتی داشتند و با مردم ارتباط عاطفی خوبی برقرار کرده بودند خیلی به ما کمک کرد . ایشان با ما فقط 15 برنامه قرارداد داشتند و به دلیل اینکه برنامه با استقبال بینندگان مواجه شد ایشان تا 21 فروردین هم زمان با عید نیمه شعبان نیز با برنامه همکاری داشتند.

درباره فصل جدید برنامه در ماه مبارک رمضان چه خبر؟

الان در ماه مبارک رمضان برنامه‌های ما تغییر پیداکرده است. در این ماه عزیز و به احترام روزه داران گرامی‌شدت ورزش ها را کاهش دادیم و در کنار بخش های سرگرم کننده ، مباحث جدی ورزش را نیز وارد کرده‌ایم. برای مثال بخش های تخصصی و مسائل روز ورزش را در گفت‌وگوی ویژه به چالش می‌کشیم و در عین حال کارشناسان هر حوزه از ورزش نیز با توجه به مسایل روز اخبار را اطلاع رسانی و تحلیل می‌کنند ضمن اینکه در کنار آن رویدادهای مرتبط با المپیک نیز بررسی می‌شود و در بخش جذاب دیگر مرتبط با سینما و ورزش از کارگردان‌ها و کارشناسان دعوت می‎کنیم. فصل جدید برنامه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می‎یابد و امیدوارم این برنامه زنده و سنگین که حدود 4 ساعت در روز پخش می‎شود با اقبال مخاطبان مواجه شود.

در پایان چه صحبتی داری ؟

در پایان افتخار می‌کنم و خیلی خوشحالم که تهیه‌کننده این برنامه هستم و ارتباط و انرژی خوبی از مردم گرفتم و این برای همیشه در خاطر من خواهد ماند که در دوران سخت کرونا توانستیم از طریق شبکه ورزش سیما مردم را سرگرم کنیم و دراین روزهای سخت کنارشان باشیم و مردم نیز با ارسال ویدیو های خود ما را امین خود دانستند و به نوعی ما را به خانه‌هایشان راه دادند و از همه این عزیزان تشکر می‌کنم .

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما