امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

میرطاهر مظلومی تعدادی از اهالی «نون خ» را به رادیو نمایش آورد

مشاهده ۱۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۲۸- ۱۴:۰۳
سریال رادیویی «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی و با حضور تعدادی از بازیگران سریال تلویزیونی«نون خ» و هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در رادیو نمایش تولید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال رادیویی «قلب بنفش» توسط داریوش روحی نوشته شده که به معایب و محاسن فضای مجازی می‌پردازد. این سریال رادیویی، درون‌مایه‌ای اجتماعی و طنز دارد که در 5  قسمت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. همچنین برای نخستین‌بار در رادیو نمایش، ناهید میرکاشی به‌عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده که در فواصل نمایش با صدای او پخش می‌شود. داستان این نمایش از آنجا آغاز می‌شود که در سالگرد ازدواج در خانواده‌ای ایرانی، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می‌گیرد و این هدیه سرآغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آن‌ها به‌واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می‌شود. 

در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی اصغر دریایی، کرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی راد، سیروس سپهری، یوسف کرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه‌نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه‌کار و شیما جان‌قربان به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن‌پور افکتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را بر عهده دارند و میرطاهر مظلومی‌ کارگردان این مجموعه نمایشی است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما