امروز شنبه  ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«شبانه سیاسی» کانال کردی شبکه سحر می‌پردازد؛
«شبانه سیاسی» کانال کردی شبکه سحر می‌پردازد؛

تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در برابر ملت مظلوم فلسطین

مشاهده ۹۵
۱۳۹۹/۰۲/۳۱- ۱۵:۲۵
تلاش‌‌های اخیر رژیم صهیونیستی برای الحاق اراضی فلسطین و تداوم جنایات علیه ملت مظلوم فلسطین، در این برنامه از «شبانه سیاسی» کانال کردی شبکه سحر بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در آستانه سالگرد روز جهانی قدس، برنامه «شبانه سیاسی» با دعوت از احمد کاظم‌زاده؛ کارشناس سیاسی، اقدامات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی برای الحاق اراضی فلسطین و بحران‌های داخلی آن را واکاوی می‌کند.

فساد مالی نتانیاهو و همسرش، مشکلات داخلی و ضعف در میدان مبارزه با کرونا، مواجهه اتحادیه عرب با مسئله فلسطین، سیاست‌های آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ و تاثیر آن بر فلسطین، اثرگذاری نتایج انتخابات 2020 آمریکا بر روابط واشنگتن و رژیم صهیونیستی، از جمله موضوعاتی است که در برنامه امشب، به بحث و گفت‌وگو گذاشته می‌شود.

برخورد سازمان ملل و جامعه جهانی با جنایات رژیم صهیونیستی و پیش‌بینی‌ها از روند آتی از متوقف کردن آنان و همچنین شرایط ویژه برگزاری مراسم خیابانی روز جهانی قدس به‌‌علت شیوع ویروس کرونا و اهمیت وحدت و انسجام در جهان اسلام و تاثیر آن بر روند حل مشکل فلسطین، از دیگر مسائلی است که به آن پاسخ داده می‌شود.

«شبانه سیاسی» به تهیه‌‌‌کنندگی رستم نادری، دستیاری تهیه علی‌اکبر اسماعیل‌زاده و اجرای رسول شیخکانلو ساعت 21:30 به وقت تهران روی آنتن کانال کردی شبکه سحر می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما