امروز سه شنبه  ۱۷ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

عطر عید فطر در شبکه یک سیما پیچید

مشاهده ۴۰۳
۱۳۹۹/۰۳/۰۳- ۱۱:۱۹
به مناسبت عید سعید فطر شبکه یک سیما ویژه برنامه‌هایی را یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 خرداد روی آنتن می‎برد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، هم‎زمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، ویژه برنامه ماه رمضانی «دعوت» در دو شب تدارک ویژه‌ای برای این مناسبت فرخنده در نظر گرفته است. «دعوت» به تهیه‌کنندگی مجتبی کشاورز و اجرا - کارشناسی حجت‌الاسلام محمد برمایی که از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۱۹:۱۵ روی آنتن شبکه یک رفت، یکشنبه و دوشنبه شب 4 و 5 خرداد، با فرا رسیدن عید سعید فطر در قالب عیدانه و با اجرای محیا اسناوندی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‎رود. عیدانه «دعوت» در این دو شب میزبان میهمانان منتخبی است که در روزهای پخش برنامه، مخاطبان بسیاری را با خود همراه کردند و در عید سعید فطر بار دیگر در فضایی شاد، میهمان این برنامه می‎شوند. هنرمندان عرصه موسیقی از دیگر میهمانانی هستند که «دعوت» در عید بزرگ مسلمین میزبان آنان است.
به مناسبت عید سعید فطر، شبکه یک سیما، هر روز یک فیلم سینمایی از شبکه یک پخش می‎کند که براساس آن فیلم سینمایی «زندانی‌ها» 4 خرداد و فیلم سینمایی «نابغه» 5 خرداد نمایش داده می‌شود.
«زندانی‌ها» از جمله آثار طنز مسعود ده نمکی با بازی هدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد و برزو ارجمند، روایت طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان‎نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می‌کند غافل آز آنکه آن‎ها دنبال نقشه‎ای دیگر هستند. ده ‌نمکی قصد دارد در این فیلم تاثیر معنویات بر زندانی‌ها را به نمایش بگذارد. فیلم سینمایی «زندانی‌ها» یکشنبه ساعت 16 روی آنتن می‎رود.
فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی مایکل گرندیج دوشنبه 5 خرداد از شبکه یک پخش می‎شود. این فیلم محصول 2016 انگلیس و آمریکا است که بازیگرانی چون جود لا، کالین فرث، نیکول کیدمن و کای پیرس در آن ایفای نقش کرده‎اند. در خلاصه داستان این درام زندگی نامه آمده است: مکسول پرکینز ویراستاتر مشهور در حالی که بر روی نوشته‌های نویسنده ای به نام توماس ولف کار می‌کند، رابطه دوستانه ای با او آغاز می‌کند و... این فیلم ساعت 16 از شبکه یک پخش می‎شود.
مسابقه «ایران» هم با فضایی شاد و مفرح و با اجرای سام درخشانی در این شب‎ها، ساعت 23:15 روی آنتن می‎رود.
فصل جدید مسابقه «دستپخت» درسال 99 ویژه رقابت خانواده‌ها با مشاغل خاص نیز هم‎زمان با عید سعید فطر از شبکه یک پخش می‌شود. اولین برنامه از فصل جدید یکشنبه 4 و دوشنبه 5 خرداد شب، ساعت 19:30 پخش می‌شود. در این دو برنامه، خانواده‌های فوتراک‌ها یا فروشندگان غذا با خودرو با یکدیگر مسابقه آشپزی می‌دهند. دستپخت کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که به تهیه‎کنندگی سید وحید حسینی دوشنبه و در دومین روز تعطیلات عید فطر ویژه برنامه ورزش و مردم با فضایی متفاوت و آیتم های جذاب، زنده روی آنتن می‎رود.
تهیه‌کنندگان «ورزش و مردم» نیز در این ویژه برنامه که ساعت 11 پخش می‌شود، آیتم‌های زبیایی از مربیان و بازیکنان فوتبال از جمله فیروز کریمی، مهرداد میناوند، بهروز رهبری فرد و پرویز برومند تهیه کرده‎اند. در این برنامه ضمن خاطره بازی با برخی چهره‌های ورزشی، به موضوع فوتبال نیز به‎طور خاص پرداخته می‌شود. اجرای این برنامه برعهده پیمان یوسفی است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما