امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

فرصت طلبی اسرائیل از بی‎دفاعی فلسطینی‌ها در برابر کرونا به روایت پرس تی وی

مشاهده ۲۷۶
۱۳۹۹/۰۳/۰۷- ۱۳:۲۲
برنامه این هفته «پرونده‌های فلسطین» (palestie files) در شبکه پرس تی وی، افزایش اقدامات غیرقانونی اسرائیل و فرصت‎طلبی از بی‎دفاعی فلسطینی‌ها در برابر شیوع کرونا و تخریب ده‌ها خانه در شهر سیلوان را به بحث و گفت‎وگو می‎گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری با نگاهی به وضعیت شیوع ویروس کرونا در قدس شرقی به واکاوی اقدام رژیم صهیونیستی در تعطیل کردن برخی از مراکز بهداشتی فلسطین در قدس شرقی که در زمینه مقابله با ویروس کرونا فعالیت می‌کردند می‎پردازد.
این برنامه ضمن مروری بر اقدامات دولت فلسطین در اعزام کادرهای درمان و آزمایش کرونا به قدس شرقی و محدودیت‎های موجود در این زمینه، بی‎توجهی عامدانه رژیم صهیونیستی به فلسطینی‌های ساکن قدس شرقی و تاثیر اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی بر افزایش اختلاف‎ها و درگیری‌ها در این منطقه را به نقد و تبادل نظر می‎گذارد.
همچنین در این برنامه بررسی موضوع توقف فعالیت بیش از 80 موسسه و نهاد فلسطینی به‎دست رژیم صهیونیستی از سال 2001 تاکنون، بحث و بررسی درخصوص درگیری‌ها میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها بر سر منطقه سیلوان (دادگاهی در اسرائیل، دستور تخریب خانه‌های فلسطینی‌ها و شهرک‎سازی در این منطقه را صادر کرده است) و واکنش مقامات فلسطین در قبال اقدام رژیم صهیونیستی در بستن مراکز تست ویروس کرونا نیز انجام می‎شود.
«پرونده‌های فلسطین» با اجرای وسام البحرانی جمعه 9 خرداد ساعت 12 به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود.
تکرار این برنامه جمعه ساعت 00:05، شنبه ساعت 13 و 20، یکشنبه ساعت 4، دوشنبه ساعت 11 و 17 و سه‎شنبه ساعت 15 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما