امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نگاهی به رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه

مشاهده ۱۳۹
۱۳۹۹/۰۳/۱۰- ۱۲:۳۴
بحث و بررسی درخصوص رقابت تسلیحاتی ترامپ با چین و روسیه و نگرانی‌ها درخصوص آزمایش احتمالی هسته‎ای ترامپ در برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی ضمن مروری بر گزارش‎های رایزنی نهادهای امنیتی ملی آمریکا برای انجام یک آزمایش هسته‎ای در آینده نزدیک، به واکاوی تلاش‎های ترامپ برای اجرای این آزمایش هسته‎ای و قدرت نمایی برای کشورهایی همچون چین و روسیه می‌پردازد.
این برنامه در ادامه با نگاهی به ادعاهای دونالد ترامپ درخصوص آزمایش‎های هسته‎ای چین و روسیه، واکنش روسیه و چین در قبال ادعاهای ترامپ و پیامدهای آزمایش احتمالی هسته‎ای آمریکا را در بی‎ثباتی جهان به بحث و تبادل نظر می‎گذارد.
بخش دوم این برنامه به انتخابات ریاست جمهوری پیش‎روی آمریکا و نگرانی‌های ترامپ از عدم پیروزی و انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور آمریکا اختصاص دارد.
در این بخش، اقتصاد آمریکا و وعده‌های انتخاباتی ترامپ مبنی بر بهبود وضعیت اقتصادی پس از انتخابات 2020 واکاوی و چالش‎های پیش روی ترامپ برای پیروزی در انتخابات آینده بررسی می‎‏شود.
همچنین در این زمینه با اشاره به تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر انتخاب رای‎دهندگان در آمریکا، نتایج نظرسنجی‌ها از جمله اعتماد نکردن 62 درصد آمریکایی‌ها به صحبت‌ها و اطلاعاتی که ترامپ درخصوص ویروس کرونا و وضعیت این کشور ارائه می‎دهد، به بحث و گفت‎وگو گذاشته می‎شود.
«ما مردم» شنبه 10 خرداد ساعت 21، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود.
تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 8 و 19 و سه‎شنبه ساعت 4، روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما