امروز سه شنبه  ۱۷ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

اینستاگرام علیه روابط عمومی رسانه ملی

مشاهده ۳۶۱
۱۳۹۹/۰۳/۱۲- ۱۷:۳۵
شبکه اجتماعی اینستاگرام تاب نیاورد تا تعداد برنامه‌های زنده 162# از عدد 17 بالاتر برود و با ارسال پیامی، بدون ارائه دلیل و منطق روشن، امکان اجرای زنده را از 162# گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اینستاگرام در پیام خود اعلام کرده که به دلیل مطالب ارسال شده روی حساب کاربری اینستاگرامی روابط عمومی رسانه ملی، امکان به اشتراک‌گذاری محتوای زنده را از این حساب کاربری سلب کرده است.

روابط عمومی رسانه ملی با افتخار اعلام می‌کند هر محتوایی را که در هر بستری در فضای مجازی منتشر می‌کند، برای پیشبرد اهداف سازمانی و مطابق قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تولید می‌نماید و مشروعیتی برای قواعد تحمیلی پلتفرم‌های بیگانه همچون اینستاگرام قائل نیست.

جالب اینجاست که برنامه 162# در شرایطی راه‌اندازی شد که به دلیل شیوع کرونا، روابط عمومی رسانه ملی تصمیم گرفت مطابق رویه پیشین خود به جای برگزاری نشست‌های حضوری، از فضای مجازی برای برقراری ارتباط با هنرمندان و فعالان رسانه ملی استفاده کند.

از آنجا که پیش از این هم روابط عمومی رسانه ملی انتظار داشت صاحبان غول‌های رسانه‌ای نظام به اصطلاح لیبرال-دموکراسی آمریکا صدای هر مخالفی را در فضای مجازی خفه کنند، بسترهای دیگری از جمله پخش زنده روی سایت اداره کل روابط عمومی رسانه ملی مهیا شده است که به زودی رونمایی می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما