امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ویژه‌برنامه‌های صداوسیمای یزد در روزهای 14 و 15 خرداد

مشاهده ۱۸۹
۱۳۹۹/۰۳/۱۳- ۰۹:۰۶
صداوسیمای مرکز یزد، ویژه‌برنامه‌هایی را باهدف شناخت بهتر اندیشه‌های امام خمینی (ره)، برای روزهای 14 و 15 خرداد مخاطبانش در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این ویژه‌برنامه‌ها باهدف گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، تبیین سیره و روش حضرت امام خمینی (ره) در ابعاد مختلف زندگی فردی، اجتماعی و معرفی حضرت امام خمینی (ره) به‌عنوان الگویی انقلابی و کاربردی برای تمامی اقشار جامعه از شبکه استانی صدای مرکز یزد پخش می‌شود.
ویژه‌برنامه «تا همیشه» در روز 14 خردادماه و ویژه‌برنامه «روز ماندگار» در روز 15 خردادماه از شبکه استانی صدای مرکز یزد پخش می‎شوند.
ویژه‌برنامه‌های رادیویی «تا همیشه» و «روز ماندگار» شامل بخش‌های مختلفی همچون گفت‎وگوی کارشناسی، گزارش مردمی، تحلیل زندگی و شخصیت حضرت امام خمینی (ره)، نگاهی به سیره و روش امام خمینی (ره) و همچنین گزارش از مراسم و برنامه‌هایی در پاسداشت مقام والای حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد است.
صداوسیمای یزد در روزهای 14 و 15 خرداد در برنامه‌های تولیدی خود به بررسی چگونگی و چرایی حرکت مردمی در پانزدهم خرداد سال 1342 در حمایت از نهضت و اندیشه حضرت امام خمینی (ه)، سرآغاز تاریخی انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد. در روز 15 خرداد نیز شنیدنی‌های تاریخ درباره رحلت حضرت امام و قیام 15 خرداد از رادیو یزد پخش می‎شود.
ویژه‌برنامه «تا همیشه» روز 14 خرداد از ساعت 9 تا 11 به تهیه‌کنندگی علیرضا سازگاری و گویندگی کاظم رحمانی و گزارشگری محمدرضا اطمینان و ویژه‌برنامه «روز ماندگار» روز 15 خرداد به تهیه‌کنندگی حمیدرضا امیری و گویندگی سید عباس امام و گزارشگری زهرا دهقانی زاده از ساعت 9 تا 11 به‌طور زنده از شبکه استانی صدای مرکز یزد روی آنتن می‎رود.
شبکه استانی سیمای یزد با ویژه‌برنامه «در سایه‌سار ولایت» در روزهای 14 و 15 خرداد از ساعت 21:30 تا 22:30 به تهیه‌کنندگی روح‎الله صالحی و کارگردانی محمد زمانی و اجرای سید عباس امام با آیتم‌های وله‌های گرافیکی، گفت‎وگوی کارشناسی، اشعار شاعر آیینی و ... به موضوعاتی همچون قیام 15 خرداد، گرامیداشت یاد و خاطره این قیام، ۱۵ خرداد و شهدا، اهمیت و نقش این روز در پیروزی انقلاب اسلامی، بعد تاریخی این قیام و نقش رهبری حضرت امام خمینی (ره) در آن برهه از تاریخ می‌پردازد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما