امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

کوتاه از رادیو نمایش
کوتاه از رادیو نمایش

پخش «افسانه پاییز» و تولید «چشم‌اندازی در شب»

مشاهده ۱۰۰
۱۳۹۹/۰۳/۲۴- ۱۶:۲۴
پخش سریال رادیویی «افسانه پاییز» به کارگردانی آشا محرابی از امشب بیست و چهارم خرداد ماه در رادیو نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «افسانه پاییز» را مریم تاجیک نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: احمد برای اینکه احساس می‌کند دخترش مناسب ازدواج با پسر رئیسش نیست او را از خانه به بهانه ادامه  تحصیل دور می‌کند و...

در این سریال رادیویی مجید حمزه، ماندانا محسنی، فریدون محرابی،مهرخ  افضلی، بهرام ابراهیمی، شهین نجف زاده، بهادر ابراهیمی، احمد گنجی و مسعود زنوزی راد به ایفای نقش می‌پردازند.

این مجموعه رادیویی به کارگردانی آشا محرابی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، افکتوری نازنین حسن پور و صدابرداری محمدرضا محتشمی  از امشب ساعت 20:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«چشم اندازی در شب»به مرحله تولید رسید

مجموعه نمایشی  هفت قسمتی «چشم اندازی در شب» در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شد. در خلاصه داستان این نمایش رادیویی که‌هانیه نجفی آن را نوشته آمده است: سحر استعداد غریبی در ارتباط با کودکان دارد. او به دلیل مرگ فرزندش شغلش را رها می‌کند، اما زلزله کرمانشاه موجب می‌شود او استعدادش را چون موهبتی به کار گیرد.

در این مجموعه رادیویی نورالدین جوادیان، بهناز بستان دوست، احمد گنجی، محمدرضاعلی، سعید سلطانی و صفا آقاجانی به ایفای نقش می‌پردازند و سعیده فرضی کارگردانی آن را بر عهده دارد. این مجموعه رادیویی به تهیه کنندگی  ژاله محمدعلی، صدابرداری مجید آیینه و افکتوری محمدرضا قبادی فر به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ضبط شده است و زمان پخش آن متعاقبا اعلام می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما