امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

جشنواره سینمایی تلویزیون از راه رسید
جشنواره سینمایی تلویزیون از راه رسید

پخش بیش از 370 فیلم سینمایی از شبکه‌های تلویزیون

مشاهده ۱۲۱
۱۳۹۹/۰۳/۲۷- ۱۰:۰۰
تعداد بازدید:121
فصل تابستان با آمدنش، بازار فیلم و سریال‎های تلویزیونی را داغ می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تلویزیون، تابستان امسال منتخبی از فیلم‎های سینمای ایران و جهان را برای بینندگان خود از شبکه‌های مختلف روی آنتن می‌برد.
تلویزیون تابستان امسال در جدول پخش جشنواره سینمایی خود با بیش از 370 فیلم سینمایی از سینمای ایران و جهان، مهمان خانه‌های مخاطبان همیشگی خود می‎شود.
شبکه چهار سیما که پخش فیلم‎هایش تخصصی‎تر و همراه با نقد و بررسی است در جدول پخش ساعت 10:30 با عنوان «فیلم خانه» هر روز بهترین‌های سینمای ایران و جهان را به همراه تحلیل از زبان کارشناسان و منتقدان سینما پخش می‌کند.
«سامورایی» و «جزیره شاتر» از جمله فیلم‎های شاخص شبکه چهار است. شبکه پنج سیما هم در ساعت 1 بامداد شب های تابستان، فیلم های «مکانیک 2»، «دستیار»، «جومانجی»، «من باراد»، «سه همدست» و ... را برای علاقه مندان فیلم های سینمایی پخش می‌کند.
شبکه کودک برای مخاطبان خاص خود در ساعت 14 روزهای گرم تابستانی، فیلم‎ها و انیمیشن‌های جذاب و دیدنی را تدارک دیده است.
مخاطبان شبکه کودک همراه با خانواده‌هایشان می‎توانند آخر هفته‌های طلایی به تماشای فیلم‎های جذاب بنشینند.
شبکه امید هم که مخصوص رده سنی نوجوان است از نیمه تیر هر روز در ساعت 9، با پخش فیلم‎های پویانمایی مهیج، اوقات دلنشینی را برای نوجوان رقم می‎زند.
«مرد عنکبوتی»، «تیتو و پرندگان»، «بتمن علیه لاک‎پشت‎های نینجا» و «دنیای مارنی» از جمله فیلم‎های آنتن شبکه امید در تابستان داغ امسال به شمار می‎آیند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما