امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مدیر شبکه دو

مشاهده ۱۱۰
۱۳۹۹/۰۳/۳۱- ۱۰:۱۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما برای اقدامات ویژه در حوزه برنامه‌سازی و توجه این شبکه به امر اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه بهداشت و درمان در ایام همه‌گیری ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر سعید نمکی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) در بخشی از نامه خود خطاب به مدیر شبکه دو آورده: است: «... تردیدی نیست اگر همراهی مدام، مشفقانه و دلسوزانه جنابعالی و همکارانتان در سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نبود، توفیق امروز همکاران اینجانب در مدیریت این بیماری اینگونه میسر نمی‌شد. نقش بی‌بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی، جلب مشارکت وسیع اجتماعی و ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ این سرزمین به عنوان دستاوردی مهم به یادگار خواهد ماند. امید است در ادامه این مسیر نیز بتوانیم از مساعدت ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار این ویروس منحوس شاهد سلامت و شادابی مردم عزیزمان باشیم.»
بعد از شیوع و همه‎گیری ویروس کرونا شبکه دو در برنامه‌های مختلفی از جمله «شبگرد»، «با هم برای هم»، «مکث»، «کوی سلامت»، «آدم های خوب شهر»، «مدافعان سلامت» و بسیاری برنامه‌های دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم و در ساختارهای مختلف تولیدی و از زوایای گوناگون زندگی در شرایط شیوع ویروس کرونا را محور برنامه‌سازی خود قرار داده بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما