امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

گرامیداشت ولادت بانوی کرامت در رادیو تهران

مشاهده ۱۵۲
۱۳۹۹/۰۴/۰۳- ۱۰:۳۹
شبکه رادیویی تهران با ویژه‌برنامه‌های«بر آستان کریمان»، «تهران من»، «سعادت آباد»، «مسابقه 021»، «خانه ما» و ... ولادت حضرت معصومه(س) را جشن می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«سعادت آباد» به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س)، به یژگی‌های دختر نمونه و شایسته می‌پردازد. این برنامه 3 تیر از ساعت 11 تا 13:40 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می‌رود. در برنامه«خانه ما» امروز، نمایش رادیویی با موضوع راه‌های تشخیص تمایلات دختر نوجوان و چگونگی تعامل با آنها پخش می‌شود. سعید بارانی، فاطمه سرلک و ستاره نقدی، بازیگر، نگار نیکنامی، نویسنده و دکتر دهنوی، روانشناس با این برنامه همکاری می‌کنند. همچنین شنوندگان برنامه«تهران من» 3 تیر ساعت 18، با پاسخ به این پرسش که خانه‌ای که دختر ندارد، چه چیز کم دارد؟، این روز را گرامی می‌دارند.

برنامه«بر آستان کریمان» ولایت‌مداری و اما‌م‌محوری در زندگی حضرت معصومه(س) را روایت می‌کند. قصه‌ها و داستان‌های کوتاه و برگزیده سخنان بزرگان بخش‌هایی از این  ویژه برنامه رادیویی است که هر شب ساعت 22:5 روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

مسابقه«021» به مناسبت روز دختر، با این پرسش که ویژگی‌های یک دختر نمونه از نگاه اسلام چیست؟ و دختر نمونه و نخبه کیست؟ با شما همراه می‌شود. شنوندگان می‌توانند از طریق شماره گویا 27860094 ، شماره پیامکی 3000094 و شماره تلفن‌های 22652466 یا 22652465 از ساعت 16:45 برای شرکت در مسابقه اقدام کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما