امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

سلام به درگاه حضرت معصومه (س) با صدای مقام معظم رهبری/ «کریمانه» ویژه‌برنامه شبکه شما برای دهه کرامت

مشاهده ۱۸۱
۱۳۹۹/۰۴/۰۴- ۱۰:۳۲
ویژه برنامه «کریمانه» شبکه شما، به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت از روز میلاد حضرت معصومه (س)، از حرم متبرک آن بانوی بزرگوار پخش می‎شود و در نهایت روز میلاد امام رضا (ع) به پایان می‎رسد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امسال نیز ویژه برنامه «کریمانه» از حرم مطهر حضرت معصومه (س) پخش می‎شود؛ بر همین اساس از سه‌شنبه سوم تیر اولین روز از دهه کرامت، این ویژه‌برنامه از ساعت 13:30 تا 14:25، به مدت 55 دقیقه روی آنتن شبکه شما رفت.
این برنامه هر روز با سلام به حضرت معصومه (س) با قرائت مقام معظم رهبری آغاز می‎شود و بعد از آن بخش‌های مختلف برنامه روی آنتن می‎رود.
این برنامه از چهارشنبه 4 تیر تا جمعه 6 تیر از استودیویی واقع در صداوسیمای مرکزقم پخش می‎شود.
اجرای این برنامه را علی ناصری و حامد خانی برعهده دارند. همچنین هر روز این ویژه برنامه «کریمانه» میزبان بانوان خادم حضرت معصومه (س) نیز می‎شود. به علاوه از شاعره‌هایی که در وصف اهل بیت و حضرت معصومه (س) سروده‌اند دعوت می‎شود تا اشعار خود را در برنامه بخوانند.
مداحان نام‌آشنای کشور آقایان حیدرزاده، مالکی و حسین‌زاده و ... نیز هر روز در این برنامه به مولودی‌خوانی می‌پردازند. کلیپ‌ها و آیتم‌های دیگر نیز از دیگر تدارکات در نظر گرفته شده برای این برنامه است.
ویژه‌ برنامه «کریمانه» کاری از  سیمای مرکز قم به تهیه‌کنندگی جواد سعادتمند است که سه‌شنبه ساعت 12:30 تا 14:25 و جمعه از ساعت 17 تا 17:55 از شبکه شما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما