امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

شب فیروزه‎ای در مشهد مقدس / محمد فیلی امشب مهمان شب فیروزه‎ای

مشاهده ۹۴
۱۳۹۹/۰۴/۰۸- ۱۱:۳۵
جنگ شبانه «شب فیروزه‎ای» در دهه کرامت از فرهنگسرای بهشت شهر مشهد مقدس روی آنتن شبکه پنج سیما می‎رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «شب فیروزه‎ای» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با همکاری سیمای استان‌هاروی آنتن می‌رود و در چهارمین سفر خود بعد از شهر های تبریز، کرمان، ایلام به شهر مشهد مقدس رفته است.
محمد فیلی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، محمد و کهبد کاویانی پدر و پسر خواننده، مهمانان امشب (یکشنبه 8 تیرماه) این برنامه می‌‎شوند.
بنابر این گزارش، این برنامه دارای بخش‎های مختلفی همچون دعوت از هنرمندان و خوانندگان، گزارش از مکان‌های دیدنی و گردشگری، معرفی ظرفیت‎های اقتصادی، میان برنامه، وله و .... است.
«شب‌ فیروزه‌ای» در واقع زیست‌بوم فرهنگی، تاریخی و تفریحی کشور را به نمایش درمی‎آورد و به‌طور همزمان نگاهی هم به ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری این استان‌ها دارد.
«شب فیروزه‌ای» شنبه تا سه‎شنبه این هفته (7تا 10تیر) هر شب از ساعت 22 با اجرای مشترک ابوالفضل آقاخانی و علی دهقانی از شبکه‌های پنج سیما و سیمای خراسان رضوی پخش می‌شود.
برنامه «شب فیروزه‎ای» به تهیه‎کنندگی مشترک علی اکبر ذاکری و غلامرضا حیدری کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با همکاری سیمای استان‎ها روی آنتن می‎رود.
این برنامه از سال 94 با سفر به استان‌های مختلف کشور تقدیم مخاطبان شبکه پنج سیما می‎شود و خوشبختانه با اقبال خوب مردمی همراه شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما