امروز سه شنبه  ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

انبار متروکه کتاب‌های جادویی در رادیو نمایش

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۹/۰۴/۱۰- ۱۲:۱۰
مجموعه نمایشی «انبار متروکه کتاب‌های جادویی» شامل ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای است که در مجموع به سیزده اثر ادبی معروف ایران و جهان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سمیرا شکوهی، نویسنده مجموعه نمایشی «انبار متروکه کتاب‌های جادویی» گفت: از این سیزده اثر ادبی معروف ایران و جهان، کارهایی همچون رومئووژولیت، ضحاک، شازده کوچولو ضبط شده، که پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۲ پخش می‌شود.
او درباره موضوع این مجموعه گفت: آلما و کیان خواهر و برادر جوانی هستند که به تازگی به اتفاق پدرو مادرشان،  به مجتمعی نقل مکان کرده‌اند. آن‌ها در بخش انبارهای مجتمع، انبار متروکه‌ای را می‌یابند که مملو از کتاب است و هر دو کنجکاوانه وارد انبار می‌شوند. ماجرا از جایی آغاز می‌شود که آلما یکی از کتاب‌ها را برمی‌دارد و هنگام خواندن آن ناگهان به اتفاق برادرش، وارد ماجرای کتاب می‌شوند و ...
دو شخصیت اصلیِ داستان وارد قصه‌های بزرگ دنیا مثل شازده کوچولو، رومئو و ژولیت و ... می‌شوند و به تناسب حال و هوای آن قصه این شخصیت‌ها تصمیم به تغییر آن قصه می‌گیرند.

مجموعه نمایشی «انبار متروکه کتاب‌های جادویی» به تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی بهرام ابراهیمی و رضا عمرانی و بازی شیوا رفیعیان ( آلما) و بهادر ابراهیمی‌(کیان)، پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۲ از رادیو نمایش پخش می‌شود. 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما