امروز سه شنبه  ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پدر و پسر شبکه 5 گوش به زنگ شدند/ شبکه 5 تولید سریال خانوادگی با محتوای پاک و جذاب را در دستور کار دارد

مشاهده ۱۶۵
۱۳۹۹/۰۴/۱۰- ۱۳:۵۶
بازیگران و عوامل سریال پدر پسری شبکه 5سیما در امور مخاطبان روابط عمومی رسانه ملی به تماس های مردمی‌پاسخ دادند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدرضا حاجی غلامی‌ کارگردان سریال پدر پسری به همراه بازیگران این سریال، 90 دقیقه به تماس‌های مخاطبان با شماره  امور مخاطبان روابط عمومی صداوسیما پاسخ دادند.
بنا بر آمار ارائه شده، در این بازه زمانی حدود 800 تماس با شماره 162 گرفته شد که کارگردان و بازیگران، موفق به پاسخگویی به 360 تماس مردم شدند. مخاطبان در این تماس‌ها علاوه بر ابراز رضایت از محتوای خانوادگی این سریال پیشنهادهایی در خصوص تداوم سریال‌های خانوادگی و طنز و ساخت فصل دوم این سریال داشتند و تنها انتقاد این تماس‌ها متوجه زمان پخش سریال بود که با برنامه‌های پربیننده شبکه‌های دیگر همزمان شده بود.

همچنین نشست مطبوعاتی این سریال با حضور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه 5، کارگردان این سریال و بازیگران آن شامل عزت‌الله مهرآوران، مریم سرمدی، محمدجواد جعفرپور، افشین سنگ چاپ، سیاوش چراغی‌پور، منا اسکندری و کتایون بختیاری برگزار شد.

حاجی غلامی در این نشست با بیان اینکه تجربه گفت‌وگوی مستقیم با مخاطبان تجربه جدید و متفاوتی بود از ابراز رضایت مخاطبان خصوصا گروه سنی نوجوان و جوان از این سریال سخن گفت و با اشاره به قالب این سریال که بیشتر بر مبنای ایجاد موقعیت‎های طنز بود گفت: تلاش کردیم سریالی خانوادگی را که در برگیرنده همه گروه‌های سنی باشد بسازیم.

او با اشاره به زمان تولید سریال که همزمان با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از پروژه‌های در دست ساخت شبکه‌ها شده بود، گفت: با وجود آنکه حضور عوامل برای خود و خانواده‌اشان ممکن بود با مخاطراتی مواجه باشد اما برای اینکه این سریال برای ماه مبارک تدارک دیده شده بود، همه عوامل سریال علاقه‎مند بودند برای مردم در این اوضاع کار کنند و این خطر را به جان خریدند و کار بدون تعطیلی تولید شد، ضمن اینکه همه قوانین بهداشتی به طور دقیق رعایت می‌شد و همه در این کار همراه هم بودند.

حاجی غلامی از تجربه‎اش در ساخت فیلم داستانی و سینمایی برای کودکان یاد کرد و گفت: شاید همین تجربه در ساخت این سریال اثر گذاشت و توجه قشر نوجوان به این سریال جلب شد.

رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه 5 نیز تجربه پاسخگویی به تماس‌های مردمی را تجربه‌ای قابل تحلیل و تأمل خواند که می‌تواند برای تولید سریال‌های دیگر این شبکه و حتی زمان پخش آن اثر گذار باشد.
وی بخشی از توجه مخاطبان به این سریال خانوادگی را متوجه کمبود سریال سازی در این قالب دانست و گفت: بنای شبکه 5 سیما بر تولید سریال‌های خانوادگی با محتوایی پاک، جذاب و متناسب برای همه گروه‌های سنی است. او همچنین پیشنهاد داد برای جلب نظر مردم، تلویزیون به سمت تولید قالب‌های دیگری از کارهای نمایشی نظیر قالب سریال «پدر پسری» فیلم‎های تلویزیونی و مجموعه‌هایی جذاب با هزینه کمتر برای تولید برود.

بازیگران این مجموعه نیز در این نشست با ابراز شگفتی از استقبال مردم از تماس با بازیگران این سریال، از درخواست مردم برای تولید فصل دوم این سریال سخن گفتند . آن‌ها همچنین تماس‎های مردم از سراسر کشور را نشانه جذابیت این سریال برای همه اقوام ایرانی دانستند چراکه این سریال نه از سه شبکه اصلی سراسری که از شبکه تهران و امید پخش شد. این مجموعه در شبکه اینترنتی تلوبیون نیز بازدید قابل توجهی داشته است.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما