امروز جمعه  ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

دفاع مقدس حافظ ارزش‎ها است

مشاهده ۱۲۵
۱۳۹۹/۰۴/۱۱- ۱۲:۲۵
مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت اهتمام همه دستگاه‌ها برای گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امیر رئوف در  دیدار با مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس سپاه فتح استان و جمعی از پیشکسوتان ایثارگر، با تشریح و تبیین بخشی از رشادت‎های رزمندگان و ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در عملیات‌های دوران دفاع مقدس به ویژه حماسه پد خندق، بر پاسداشت ارزش‎های دوران دفاع مقدس تاکید کرد.
وی به تدارک گسترده شبکه دنا برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: تلاش می‌شود با رعایت ملاحظات دستورالعمل‎های ستاد ملی مبارزه با کرونا و مشارکت سپاه فتح استان با اجرای برنامه‌های میدانی به شیوه‎ای متفاوت از سال‎های قبل عمل شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور فرماندهان، ایثارگران و رزمندگان استان در عملیات‎های برجسته دوران دفاع مقدس، گفت: به‎علت عدم سازماندهی نیروهای استان در دوران دفاع مقدس در یگان رزمی مستقل، از یک سو، نداشتن نیروی انسانی رسانه‎ای کافی و از سوی دیگر فقر منابع صوتی و تصویری، انعکاس حضور رزمندگان استان در جبهه‎های جنگ، مظلوم و مهجور واقع شدند.
رئوف با بیان اینکه از زمان حضور در صداوسیمای استان تاکنون با رایزنی با صداوسیمای مراکز فارس، گلستان و آرشیو مرکزی سازمان به منابع غنی از حضور رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس دسترسی یافتیم، افزود: با تولید آثار فاخر رادیویی و تلویزیونی مردم استان، بیش از پیش از حضور رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس در رسانه بهره‎مند می‌شوند.
وی ، بر استفاده از همه ظرفیت‎های رسانه استانی برای برگزاری چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس وضرورت و اهتمام تمامی دستگاه‎ها برای برگزاری باشکوه‎تر مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تاکید کرد.
سرهنگ خردمند، مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس سپاه فتح استان هم در این دیدار با قدردانی از تلاش‎های شبکه دنا برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت و نشر ارزش‎های دفاع مقدس، از آمادگی این مرکز برای تعامل بیشتر با صداوسیمای استان خبر داد.
مستندسازی «کاروان‌های راهیان نور» و راه‎اندازی انجمن روایتگری، بخشی از مطالبات پیشکسوتان ایثارگر در این دیدار بود.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما