امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

امامی‌کاشانی خطیب این هفته «در ساحت حضور»

مشاهده ۱۴۱
۱۳۹۹/۰۴/۱۸- ۱۲:۱۱
سخنرانی آیت‎الله امامی‌کاشانی در شرایطی که نماز جمعه تهران برگزار نمی‌شود، از رادیو تهران به سمع مخاطبان می‎رسد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، از آنجایی که نماز جمعه تهران در شرایط شیوع کرونا برگزار نمی‌شود، شبکه رادیویی تهران، جمعه ۲۰ تیر در برنامه «در ساحت حضور» ضمن گفت‎وگو با ائمه محترم کشور، خطبه‌ها را به سمع مخاطبان می‌رساند. این هفته سخنرانی آیت‌الله امامی‌کاشانی امام جمعه موقت تهران تقدیم شنوندگان می‌شود. بحث احکام شرعی روز در ارتباط زنده با حجت‌الاسلام سید غدیر هاشمی‌کاشانی روی آنتن می‎رود.
ارائه گزارش اقامه نماز جمعه در دو شهر از شهرستان‌های استان تهران در ارتباط زنده با مسئول ستاد نمازجمعه آن شهرستان ارائه می‌شود.
ارتباط زنده با حجت‎الاسلام محمدزاده نماینده شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان خوزستان برقرار می‌شود و گزارشی از اقامه شدن و یا نشدن نماز جمعه در شهرهای استان خوزستان ارائه می‌شود و در ادامه ارتباط زنده، با یکی از ائمه جمعه شهری از استان خوزستان و سخنان ایشان برقرار و به سوال مجری برنامه که «اگر بنا بود امروز برای اقامه نماز جمعه تشریف می‌بردید چه مطالبی را می‌گفتید ؟!.... پاسخ داده می‎شود.
هر هفته در برنامه «در ساحت حضور» از ساعت 11:45 تا 14:30، ارتباط با ائمه محترم کشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت کنید.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند که با این برنامه همکاری می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما