امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش مینی سریال بینوایان برای اولین بار از شبکه 4 سیما

مشاهده ۲۹۹
۱۳۹۹/۰۴/۲۳- ۱۱:۰۰
مینی سریال شش قسمتی «بینوایان»محصول 2018انگلستان، برای اولین بار از 24 تیر، روی آنتن شبکه چهار سیما می‎رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مینی سریال«بینوایان» به کارگردانی تام شانکلند محصول 2018 انگلستان، بر اساس رمانی فرانسوی به همین نام اثر ویکتور هوگو ساخته شده است.
رمان بینوایان، اثر کلاسیکی از ادبیات فرانسه به قلم ویکتور هوگو یکی از آثار شاخص ادبیات جهان است، که زندگی مردی به نام ژان والژان را که به دست مفتش‌های ژاورت دستگیر می‌شود، نشان می‌دهد. این رمان بیانگر تیره‌روزی و تنگدستی طبقه فقیر جامعه در فرانسه ناآرام پس از ناپلئون است. از این رمان آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری تاکنون ارائه شده که تام شانکلند در سال 2018 یک نسخه جدید از آن را به صورت یک مجموعه تلویزیونی ارائه داده است.
در این سریال دومینیک وست، دیوید اویلوو، عدیل اختر، لی لی کالینز و الی بمبر به هنرمندی پرداخته‌اند.
مینی سریال شش قسمتی «بینوایان» به مدیریت دوبلاژ افشین زی نوری، ترجمه وحید جانفرسا و صدابرداری اکبر صالحی برای پخش از تلویزیون آماده شده است.
علی همت مومیوند، سعید مظفری، اکبر منانی، بهروز علی محمدی، ناهید امیریان و شراره حضرتی از جمله دوبلور‌هایی هستند که صداپیشگی کاراکتر‌های سریال را به عهده داشته‌اند.
«بینوایان» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما، از سه‌شنبه 24 تیر، ساعت 12 بامداد از شبکه چهار سیما پخش و ساعت‌ 18 روز بعد بازپخش می‌شود.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما