امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«میم» مثل مسابقه «ر» مثل رادیو قم

مشاهده ۱۴۶
۱۳۹۹/۰۴/۲۳- ۱۲:۴۲
مسابقه رادیویی «میم مثل مسابقه» با انگیزه ایجاد روحیه همدلی، نشاط و شادابی در مخاطبان جوان و خانواده‌ها، از رادیو قم پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ایجاد روحیه همدلی، نشاط، سرور و شادابی صحیح و مفید در مردم استان قم به‌ویژه خانواده‌ها همچنین تشویق مخاطبان جوان به دانش‌اندوزی و مقابله با تهاجم فرهنگی، انگیزه تولید مسابقه «میم مثل مسابقه» به تهیه کنندگی محسن صباغ زاده در رادیو قم شد.

مسابقه حضوری «میم مثل مسابقه» شامل پنج مرحله است که شرکت‌کنندگان هر گروه باید در زمانی مشخص به سوالات مسابقه (معلومات عمومی، قم شناسی، شخصیت شناسی، تخصصی مشاغل و...) که اکثرا به صورت گزینه‎ای است؛ پاسخ دهند. ضمن اینکه در هر برنامه سوالی هم برای مخاطبان در منزل مطرح می‌شود.

برنامه«میم مثل مسابقه» با اجرای مشترک امیر حسین یاوری و ملیحه توکلی، هماهنگی و دستیاری تهیه مریم السادات صدر پور و صدابرداری فائزه خدا رحمی، مجید فهیمی و الهه حیدری پنجشنبه‌ها ساعت 11:40 از صدای مرکز قم تقدیم شنوندگان می‌شود.

کافی است مخاطبان به‎ویژه زوج‎های جوان برای شرکت در این مسابقه حضوری، عبارت «میم» را به سرشماره 30000252 پیامک کنند تا در اولین فرصت با آن‌ها تماس گرفته شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما