امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی امام جمعه مشهد از صداوسیمای خراسان رضوی

مشاهده ۱۶۹
۱۳۹۹/۰۴/۳۱- ۱۱:۵۲
امام جمعه مشهد نقش صداوسیما را در مقابله با کرونا و رزمایش مواسات نقشی بی‌نظیر خواند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیت‎الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد در دیدار با محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی از تلاش‎های مجاهدت گونه در مقابله با کرونا و رزمایش مواسات و نقش محوری صداوسیمای خراسان رضوی در دهه کرامت تشکر کرد.
او با برشمردن شرایط کشور در مواجهه با ویروس کرونا، مقابله با آن و حساسیت این موضوع گفت:  عملکرد صداوسیما و نقش فوق العاده آن در این زمینه، در مقایسه با رسانه‌های دنیا بی‎نظیر بود.
امام جمعه مشهد با اشاره به مشارکت بالا و حضور فعالانه مردم در همایش مواسات، علت اصلی آن را تبلیغات موثر صداوسیما و اعتماد مردم به این رسانه عنوان کرد. او عملکرد صداوسیما در امر اطلاع‌رسانی و تبلیغات و تهییج و همراهی مردم در مقابله با کرونا و جلب کمک و مشارکت مردمی در همایش مواسات را بسیار مؤثر دانست و گفت: رسانه ملی وظیفه خودش را کاملا انجام داده و منتهای مجاهدات را به ثمر رسانیده است.
علم‌الهدی  ضمن مؤثر دانستن برنامه‌های صداوسیما در عرصه ترویج رعایت بهداشت گفت: رسانه استانی در جلب مشارکت و کمک‎های مردمی‌برای کاهش آلام و سختی گروه‌های مختلف و ضعیف جامعه نقش بسزایی داشت. او با قدردانی از اهتمام مرکز در اطلاع‌رسانی به مردم اظهار داشت: وظیفه بنده بود که از برادر بزرگوارمان نصر پور و عزیزانمان در صداوسیمای خراسان رضوی و همه عزیزانی که در این مجموعه  تشکر کنم. این کار صداوسیما در تمام رسانه‌های جهانی بی‎نظیر بود و بنده هم به سهم خودم متشکرم.
در ادامه محسن نصر پور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی ضمن تشکر از راهنمایی‌های دلسوزانه و حکیمانه نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد به سربازان عرصه رسانه، گزارشی از عملکرد برنامه‌های صداوسیمای خراسان رضوی درباره کرونا، مواسات و دهه کرامت ارائه کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما